O firmie

Historia naszej marki

Siła doświadczeń, specjalizacji synergia 3 grup usług

Specjalizacja w badaniach jakości obsługi i satysfakcji klienta

Nazwa Grupy VSC pochodzi od połączenia słów Vision i SecretClient®. Skąd Vision? Ponieważ od początku mieliśmy jasną wizję - postawiliśmy na specjalizację w marketingu relacji, która od lat stanowi o naszej rynkowej sile. SecretClient® to stworzona przez nas marka, pod którą prowadzimy badania marketingowe, a ich wspólną cechą jest odkrywanie sekretów rynkowych zachowań konsumentów, pośredników i sprzedawców.

W 1998 roku byliśmy pionierami badań jakości obsługi i satysfakcji. Dziś oferujemy naszym Klientom dwie dekady doświadczeń w zakresie badań marketingowych oraz największą w Polsce sieć Tajemniczych Klientów, obecnych w 6.000 miejscowości. Działamy w oparciu o autorskie narzędzia i 100% polskiego kapitału.

Z solidnych korzeni rozwinęliśmy przeplatające się gałęzie usług: kompleksowe badania marketingowe, optymalizację jakości obsługi, programy motywacyjne i systemy lojalnościowe. Dlatego właśnie, logo Grupy VSC to kolorowe drzewo, symbolizujące łączenie usług i korzyści.

Zespół 40 profesjonalistów

Oferujemy potencjał i doświadczenia 40-osobowego zespołu, tworzonego przez pełnych pasji profesjonalistów marketingu relacji. Nasza kadra obejmuje specjalistów z zakresu badań satysfakcji klientów, Mystery Shopping, sprzedaży, psychologii, socjologii, programów motywacyjnych, systemów lojalnościowych oraz IT.

Wielu z nas wywodzi się z korporacji, dzięki czemu dobrze rozumiemy naszych klientów i ich potrzeby. W 1998 roku byliśmy pionierami, tworząc standard badań Mystery Shopping na polskim rynku i pierwsze programy lojalnościowe. Przez niemal dwie dekady działalności zdobyliśmy uznanie i referencje największych marek. Dzięki nim Grupa VSC należy do elitarnego grona Gazel Biznesu i Diamentów Forbes.

Działalność społeczna Grupy VSC

Wraz z ogromną społecznością konsumentów Polskiego Programu Jakości Obsługi oraz mediami, od ponad 15 lat wyłaniamy najbardziej przyjazne firmy w Polsce. Podczas uroczystej Gali w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, przyznajemy Godło Gwiazda Jakości Obsługi, rozpoznawane i cenione przez 10 milionów Polaków. Prowadzimy również działania charytatywne i wspólnie z naszymi Klientami regularnie wspieramy potrzebujących.

Informacje dot. największej sieci tajemniczych klientów na podstawie Rocznika Polskiego Towarzystwa Badaczy Runku i Opinii - PTBRiO, Edycja XVII.

Historia

Grupy VSC

1998200020022004200620082012201320152017201820202021202220232024

Wszystko zaczęło się w 1998 roku, gdy Mirosław Bartoń - aktualny prezes Grupy VSC, założył Vision. Firma działa w oparciu o 100% polskiego kapitału i tworzy jedne z pierwszych programów lojalnościowych w Polsce oraz realizuje badania klientów dla światowych marek.

Praca i kariera w Grupie VSC

Masz ochotę dołączyć do zespołu Grupy VSC? Na początek musisz określić, w której specjalizacji chciałabyś lub chciałbyś pracować: czy interesują Cię badania marketingowe, programy lojalnościowe, czy portal jakoscobslugi.pl? Rozwijamy się dynamicznie i zawsze jesteśmy otwarci na ciekawe CV i listy motywacyjne.

Pamiętaj jednak, że wysoko stawiamy poprzeczkę. Jeżeli aktualnie poszukujemy pracowników, znajdziesz nasze ogłoszenia na portalach o pracy lub na naszych stronach Aktualności. Natomiast jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji, zawsze możesz zgłosić nam swoje CV i list motywacyjny, wskazując w jakim obszarze czujesz się kompetentna lub kompetentny.

Nasze dane adresowe i adresy e-mail poszczególnych działów znajdziesz na stronie Kontakt.

Praca w badaniach marketingowych

Jeśli fascynują Cię analizy zachowań klientów i relacji rynkowych, marzy Ci się praca w badaniach ryku i opinii oraz czujesz pociąg do liczb - sprawdź na stronie Aktualności, czy obecnie poszukujemy pracowników. Jeśli trwa rekrutacja, zgłoś swoją kandydaturę, zgodnie z opisanymi w ogłoszeniu warunkami. Zwróć uwagę na szczegóły, a szczególnie zakres stanowiska pracy i oczekiwane umiejętności.

Jeżeli w danej chwili nie prowadzimy rekrutacji, możesz zgłosić nam swoje CV i list motywacyjny, wskazując w jakim obszarze czujesz się kompetentna lub kompetentny. Może nas zainteresuje i skontaktujemy się z Tobą, albo zostawimy na później. Aplikując do pracy w SecretClient® zaznacz koniecznie, jakie stanowisko Cię interesuje. Weź pod uwagę swoje umiejętności i doświadczenia:

  • Specjalista ds. badań marketingowych - tj. osoba uczestnicząca w szeregu prac związanych z przygotowaniem i realizacją badań Mystery Shopping, badań CAWI, CATI, NPS oraz raportów i prezentacji.
  • Koordynator sieci Mystery Shopper - osoba zajmująca się rekrutacją Tajemniczych Klientów, dopasowaniem ich do grupy docelowej, celu i zakresu badania, kontaktem z Tajemniczymi Klientami, szkoleniem ich oraz kontrolą ich pracy.
  • Korektorka lub Korektor - analizujący poprawność ankiet, kontrolujący dane i efekty pracy Tajemniczych Klientów.
  • Project Manager w dziale badań marketingowych - sprawujący całościową opiekę nad firmami i sprawną realizacją poszczególnych projektów badawczych, nadzorujący pracę zespołu badawczego, zajmujący się kontaktem z menedżerami firma, dla których pracujemy, biorący udział w przygotowaniu ofert i raportów, w spotkaniach i prezentacjach.
  • Tajemniczy Klient - jeżeli chcesz uczestniczyć w naszych badaniach, prowadzić audyty jakości obsługi w swojej okolicy, zarejestruj się na stronie dla audytorów - kliknij po więcej informacji.