Nasi Tajemniczy Klienci wśród Gwiazd 2019

Już 12 rok z rzędu eksperci SecretClient uczestniczyli w wyborze Gwiazd Jakości Obsługi!

Jak co roku, 15 marca w Międzynarodowym Dniu Konsumenta, miała miejsce Gala Jakości Obsługi 2019. W tym najważniejszym, dorocznym wydarzeniu Polskiego Programu Jakości Obsługi uczestniczyli eksperci z naszego działu badań jakości obsługi i satysfakcji. Gala Gwiazd Jakości Obsługi 2019 odbyła się w szlachetnych wnętrzach Business Centre Club w Warszawie.

Podczas Gali poznaliśmy marki, które zostały docenione przez klientów, zapewniają najwyższe standardy obsługi i są rekomendowane przez konsumentów na 2019 rok. Zwieńczeniem Gali było uroczyste wręczenie statuetek Gwiazd Jakości Obsługi firmom, które zgodnie z opiniami konsumentów, swoją ciężką pracą i zaangażowaniem całych zespołów wypracowały tytuł najbardziej przyjaznych firm, rekomendowanych na 2019 rok.


Laureatom zostały uroczyście wręczone statuetki oraz certyfikaty Gwiazd Jakości Obsługi. Nagrodzeni ze sceny wyrażali swoje podziękowania dla konsumentów oraz pracowników zajmujących się codziennie dbałością o utrzymanie relacji z klientami oraz zapewnieniem im wielu powodów do satysfakcji.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z Gali Gwiazd Jakości Obsługi 2018:


Prezes Polskiego Programu Jakości – Mirosław Bartoń.

Dr Krystyna Jendrzej–Gawlicz przedstawiła wyniki rocznego badania jakości obsługi klientów w Polsce.

Podczas tej wyjątkowej uroczystości mieliśmy okazję zaprezentować wyniki rocznego badania satysfakcji konsumentów w Polsce. W tym roku zwróciliśmy uwagę na zmiany wskaźników satysfakcji klientów w różnych obszarach oceny jakości obsługi. Omówiliśmy również nieznaczny trend spadkowy, który może dostarczać powodów do niepokoju w niektórych branżach. Wspólnie ze zgromadzonymi na Gali gośćmi, wśród których znalazła się czołówka polskich menedżerów z najlepiej ocenianych przez konsumentów firm, zastanawialiśmy się nad wyzwaniami stojącymi przed obsługą klientów w kolejnych latach.

Międzynarodowy Dzień Konsumenta ustanowiono dla podkreślenia wagi pierwszej debaty nad prawami konsumentów, która odbyła się 57 lat temu w Kongresie Stanów Zjednoczonych. To wówczas Prezydent John F. Kennedy zwrócił uwagę na to, że opinie niezwykle ważnej grupy, jaką są konsumenci są rzadko brane pod uwagę. W SecretClient i Grupie VSC wiemy, że konsumenci mają wiele do powiedzenia i chcą aby ich głos dotarł do firm. Dostarczamy na to wiele dowodów w badaniach satysfakcji konsumenta oraz NPS, realizowanych dla naszych Klientów. Potwierdza to również skala zaangażowania konsumentów w oceniania firm, które odbywa się przez 365 dni w roku na portalu jakoscobslugi.pl. Rokrocznie nas specjaliści w zakresie badań jakości obsługi, realizowanych metodą Tajemniczy Klient uczestniczą w weryfikacji i analizie opinii konsumentów oraz wspierają badanie CAWI, realizowane wśród firm dominowanych o tytułu Gwiazdy Jakości Obsługi.

Na kolejnych fotografiach laureaci Gwiazd Jakości Obsługi. Od góry kolejno firma T-Mobile, Bank BGŻ BNP Paribas, Play oraz mBank.

Więcej informacji – Strona Gwiazd Jakości Obsługi