Gwiazdy Jakości Obsługi 2016

/03.2016/ Gala Gwiazd Jakości Obsługi 2016.

 

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w siedzibie Business Centre Club w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, już po raz IX wręczone zostały prestiżowe Gwiazdy Jakości Obsługi, przyznawane przez konsumentów w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi. Ceremonię poprowadzili: Pani Beata Tadla – dziennikarka oraz Mirosław Bartoń – Prezes Grupy VSC, która od 9 lat w imieniu konsumentów wyłania najbardziej przyjazne firmy w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 


1/17
Raport w Gazecie Wyborczej – zobacz raport i dodatek specjalny w PDF.

W dniu Gali, 15 marca 2016 roku w całym kraju ukazał się dodatek specjalny do Gazety Wyborczej z okazji Międzynarodowego Dnia Konsumenta. Wydarzeniu towarzyszyła również sekcja specjalna w portalu Onecie pt. „Poradnik Klientów 2016”, a całostronicowa relacja z Gali została opublikowana także w tygodniku Newsweek. Informacje na temat Gali oraz raportu z IX edycji rocznego badania Polskiego Programu Jakości Obsługi pojawiły się również w wielu innych gazetach i portalach, zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych.

Dodatek specjalny Polskiego Programu Jakość Obsługi prezentował wyniki największego w Polsce konsumenckiego badania obsługi i satysfakcji konsumentów, przedstawiając dane ilościowe i jakościowe oraz wnioski, przydatne w dalszym doskonaleniu obsługi przez firmy i instytucje w Polsce. Co ważne, badanie programu prowadzone jest od 9 lat w trybie ciągłym, przez 365 dni w roku i obejmuje 45 tysięcy firm z 200 branż. Każdy klient zgłaszający swoje opinie wchodzi w skład kapituły, decydującej o przyznaniu Gwiazd Jakości Obsługi w poszczególnych branżach i ma realny wpływ na jakość obsługi w Polsce.