Konkurs dla Tajemniczych Klientów

/01.2016/ Konkurs jakości obsługi!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy w wolnym czasie dzielą się opiniami z innymi konsumentami oraz pasjonują się sportem z najwyższej światowej półki. Portal społeczności konsumentów jakoscobslugi.pl informuje, że trwają w Polsce:

Zasady są proste!

Wystarczy zgłosić w okresie konkursu przynajmniej 1 opinię tekstową na portalu www.jakoscobslugi.pl na temat dowolnej firmy lub instytucji. Wystarczy już 1 opinia, ale każda kolejna zwiększa szansę na wygraną! Konkurs rozpoczyna się w piątek 15 stycznia, a kończy 31 stycznia 2016 r. i jest podzielony na dwa etapy: Pierwszy etap konkursu trwa od 15 do 24.01.2016 r., drugi etap od 25 do 31.01.2016 r. W konkursie zostanie wyłonionych 6 zwycięzców, którzy będą mogli wybrać swoje nagrody. Do wyboru są: koszulka EURO 2016, z dużym logotypem Mistrzostw, koszulka EURO 2016 z flagami reprezentacji krajów biorących udział w Mistrzostwach, piłka adidas tribe sponge – replika piłki EURO 2016, a także piłki z innych dziedzin sportowych: piłka do gry w siatkówkę Mikasa, piłka gry w piłkę nożną adidas 15 Finale Capitano, piłka do gry w koszykówkę Nike Dominate. Zwycięzcy mogą również zamienić nagrody rzeczowe na 100 zł w gotówce – przelew na konto zwycięzcy.

Konkurs realizowany jest w ramach społecznej misji portalu jakoscobslugi.pl, którą jest poprawa jakości obsługi w Polsce poprzez tworzenie oddolnej inicjatywy konsumentów, dzielących się opiniami i uczestniczących w badaniu jakości obsługi. Konsumenci codziennie oceniają firmy. Niezadowoleni dzielą się opiniami z rodziną oraz ze znajomymi, zadowoleni – stają się rzecznikami marki. Polski Program Jakość Obsługi od 2008 roku porządkuje te informacje w formie nowoczesnego kanału dialogu pomiędzy konsumentami a firmami, aktywnie wspierając działania mające na celu podnoszenie poziomu obsługi klienta w Polsce. Zgłoś opinię i weź udział w konkursie.


Zobacz wszystkie Aktualności: