Zaczęliśmy Rok Rekordów!

/01.2016/ Nowy Rok Rekordów!

W codziennej pracy, którą wypełnia przygotowanie i realizacja badań marketingowych dla naszych Klientów, zwykle brakuje chwili na to, aby podsumować, jak wiele udało nam się osiągnąć. Przełom roku to dobry moment, aby to spuentować, a jest co!

W minionym roku pobiliśmy kolejny rekord – zrealizowaliśmy ponad 65.000 audytów, co plasuje nas na pozycji lidera badań Tajemniczy Klient w Polsce. Zdobyliśmy wielu nowych Klientów i nie straciliśmy najważniejszych z dotychczasowych. Zwiększyliśmy potencjał i szybkość reakcji, wdrażając nowy system informatyczny do obsługi badań Tajemniczy Klient. To autorski system, opracowany w oparciu o 18 lat doświadczeń SecretClient® w Polsce. W minionym roku wiele osób z naszego zespołu podniosło swoje kompetencje dzięki szkoleniom, zacieśniliśmy relacje na największej od lat serii imprez i wydarzeń integracyjnych, zaczęliśmy wydawać własną gazetę firmową i poprawiliśmy kondycję, wspólnie spalając na firmowej siatkówce 70 tys. kalorii!

To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez Was, naszych Klientów i Audytorów. Dlatego z całego serca dziękujemy Wam za każdy wspólnie odniesiony sukces. Życzymy, aby 2016 rok był dla nas zawodowo i prywatnie rekordowo dobry!

Co nas czeka w 2016 roku?

W tym roku stawiamy na dalszy rozwój i kolejne wyzwania. Na świecie czeka nas prawdziwa kumulacja okazji do wygrywania: Igrzyska Olimpijskie w Rio, Mistrzostwa w Piłce Nożnej „Euro 2016” we Francji, w Polsce Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej – to tylko niektóre z nich. Wierzymy, że podobnie jak w sporcie, rok 2016 będzie dla nas wyjątkowy i wspólnie z Wami, nasi Klienci i Audytorzy osiągniemy jeszcze więcej niż do tej pory, bijąc kolejne rekordy!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić?


Zobacz wszystkie Aktualności: