Klienci spisali się na 100%!

/01.2016/ Dziękujemy Klientom za 100% skuteczności!

Okazuje się, że badania Tajemniczy Klient przydają się również Mikołajowi! W imieniu dzieci dziękujemy wszystkim Partnerom i Klientom SecretClient®, którzy wzięli aktywny udział w VI edycji naszej akcji „Pomóż Mikołajowi”. Wykorzystując magiczne kody, które wysłaliśmy Wam ze świątecznymi życzeniami sprawiliście dzieciakom wielką radość. Wspólnie osiągnęliśmy 100% skuteczności, przygotowując prezenty dla wszystkich 46 dzieci objętych tą akcją! Ich radość stanowi dla całego naszego zespołu ogromną motywację do tego, aby w 2016 roku przygotować dla Was jeszcze bardziej innowacyjne i skuteczne badania mystery shopping.

Dziękujemy i życzymy wielu kolejnych, wspólnych sukcesów w 2016 roku!

W zakończonej VI edycji akcji „Pomóż Mikołajowi” spełniliśmy marzenia dzieci ze specjalnymi potrzebami ze Stow. przy Publicznym Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślubowie.

Jak Klienci SecretClient® spełniali marzenia dzieci?

Zanim wysłaliśmy Klientom i Partnerom Grupy VSC wyjątkowe kody, które mogli wymienić na prezenty dla potrzebujących dzieci na stronie pomozmikolajowi.pl przygotowaliśmy badanie potrzeb i marzeń dzieci. Śnieżynki z SecretClient®, wraz ze specjalnymi Tajemniczymi Klientami dowiedziały się o czym marzy każde z 46 dzieci. Badanie było prowadzone zarówno bardzo dyskretnie, jak i skutecznie. Dzięki niemu na liście świątecznych prezentów umieściliśmy nie tylko przytulanki, znane z reklam zabawki i słodycze, ale także wiele osobistych i bardzo praktycznych przedmiotów, m.in. zimowe ubrania, sprzęt rehabilitacyjny, akcesoria sportowe, przybory szkolne, zestawy edukacyjne, pościel i kosmetyki. Było tego sporo i Mikołaj mógłby nie poradzić sobie z tak obszerną listą, ale z pomocą przyszli mu nasi Klienci, którzy pomogli we właściwym doborze zestawów prezentów, które następnie przed Wigilią zawiozły dzieciom Renifery z Departamentu Programów Lojalnościowych. Wszystkie paczki trafiły na czas, a prezenty okazały się trafione, co w 100% potwierdzają Gwiazdki z Polskiego Programu Jakości Obsługi, które czuwały nad sprawnym przebiegiem akcji i jej organizacją na każdym etapie.

Tajemniczy Klient nie tylko od święta.

Realizowana już po raz VI, coroczna akcja świąteczna Grupy VSC stanowi przykład synergii i komplementarności trzech marek Grupy VSC: secretclient.com, programylojalnosciowe.pl i jakoscobslugi.pl. To nie tylko działania z zakresu CSR – Corporate Social Responsibility, ale praktyczny dowód na to, że łącząc audyty Tajemniczy Klient, badanie satysfakcji klientów oraz programy lojalnościowe i motywacyjne uzyskujemy komplementarną całość, która przekłada się na wyjątkowe wyniki. W takim modelu działamy nie tylko od święta, lecz codziennie, 365 dni w roku od 18 lat. Wykorzystujemy wnioski i raporty z badań, wspierając naszych Klientów w projektowaniu i obsłudze programów motywacyjnych, tworzymy systemy lojalnościowe. Realizując dla naszych Klientów projekty badawcze integrujemy audyty Mystery Shopper, z analizami opinii i satysfakcji konsumentów, prowadzonymi przez Polski Program Jakości Obsługi na platformie jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej Premia360. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić?


Zobacz wszystkie Aktualności: