SecretClient pomaga Mikołajowi

/12.2015/ Klienci SecretClient® pomagają potrzebującym dzieciom!

Jak co roku naszym Klientom wysłaliśmy specjalne kody, które w magiczny sposób zamieniają się w bardzo dokładnie przygotowane, charytatywne prezenty. Zaczęliśmy od tego, że Tajemniczy Klienci wraz ze Śnieżynkami z SecretClient® zbadali marzenia potrzebujących dzieci i ich rodzin. Następnie na świątecznych kartkach z życzeniami dla naszych Klientów umieściliśmy magiczne kody, które na specjalnie przygotowanej stronie pomozmikolajowi.pl zamieniają się w przepiękne prezenty! Takie badania Tajemniczy Klient nie należą do łatwych. Cel udało się osiągnąć dzięki doświadczeniu w Mystery Shopping oraz pomocy zaprzyjaźnionych Reniferów i Gwiazdek, z którymi współtworzymy wrocławską Grupę VSC.

To już VI edycja naszej autorskiej akcji „Pomóż Mikołajowi”, w której pomagamy dzieciom z całej Polski. Wystarczy, że jak najwięcej Klientów, dla których realizujemy badania Mystery Shopping wykorzysta swoje magiczne kody, a wtedy uczynne Renifery z Programów Lojalnościowych kupią, spakują i zawiozą dzieciom wskazane prezenty – jak zwykle punktualnie na czas, tuż przed Wigilią. Dodatkowe wsparcie oraz badania marketingowe w ramach akcji „Pomóż Mikołajowi” zapewniają zaprzyjaźnione Gwiazdki z Polskiego Programu Jakości Obsługi. To właśnie wspólnie z nimi prowadzimy badania satysfakcji naszych wyjątkowych konsumentów – czyli wszystkich obdarowanych dzieci oraz ich rodzin!

W tym roku przygotowujemy paczki dla niepełnosprawnych dzieci ze specjalnymi potrzebami ze Stowarzyszenia Rodziców, Przyjaciół Dzieci i Młodzieży przy Publicznym Przedszkolu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku oraz dla dzieci z ubogich rodzin z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślubowie.

To dla nas wielka radość, że wspólnie z Wami – Klientami i Partnerami Grupy VSC – możemy zrealizować marzenia aż 46 dzieci z całej Polski. Tym magicznym sposobem nasze wspólne sukcesy przemieniają się w wielką radość obdarowanych dzieci i ogrzewają ich serca. Cieszymy się, że realizowane przez nas badania marketingowe, które na co dzień pomagają w rozwoju Waszych firm, dzięki akcji „Pomóż Mikołajowe” nabierają dodatkowego znaczenia. Okazuje się, że audyty Mystery Shopping przydają się również Mikołajowi! Więcej o akcji na pomozmikolajowi.pl

Tajemniczy Klient nie tylko od święta!

Realizowana już po raz VI, nasza autorska akcja świąteczna „Pomóż Mikołajowi” jest żywym dowodem na to, że łącząc pomysły, know-how i usługi trzech gałęzi „drzewa możliwości” Grupy VSC można osiągnąć wyjątkowy efekt synergii. Nie tylko od święta, lecz w każdym z 365 dni, przez cały rok łączymy dla naszych Klientów badania Tajemniczy Klient SecretClient®, badania satysfakcji konsumentów i partnerów biznesowych, dzięki ścisłej współpracy i synergii usług z Polskim Programem Jakości Obsługi, jego platformą jakoscobslugi.pl oraz aplikacją mobilną Premia360. Dodatkowo, pogłębione wnioski z systemu raportowego Mystery Shopper pomagają naszym Klientom rozwijać własne systemy lojalnościowe, a dzięki czynnemu wsparciu naszych ekspertów obsługa programów lojalnościowych i motywacyjnych staje się jeszcze bardziej efektywna. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić?

 


Zobacz wszystkie Aktualności: