Wygraj konkurs Jakości Obsługi


/11.2015/ Konkurs Polskiego Programu Jakości Obsługi!

Polski Program Jakości Obsługi wspólnie z ekspertami SecretClient® przygotowali konkurs dla wszystkich Tajemniczych Klientów i całej społeczności platformy www.jakoscobslugi.pl. Przez 365 dni w roku realizujemy misję poprawy jakości obsługi w całej Polsce. W nagrodę za rzetelne opinie i konsumenckie wskazówki dla firm, mamy dla Was 1000 zł oraz 20 pendrive’ów – złotych kluczy Jakości Obsługi.

Twoja opinia się liczy!

To hasło wszystkich naszych działań. Gromadzone każdego dnia przez cały rok opinie społeczności konsumentów Polskiego Programu Jakości Obsługi, w połączeniu z badaniami marketingowymi Mystery Shopping, najskuteczniej pomagają firmom podnosić standardy obsługi. Współpraca Polskiego Programu Jakości Obsługi z badaczami SecretClient® Grupy VSC stwarza firmom unikalną możliwość spojrzenia na jakość obsługi z dwóch perspektyw – zarówno od strony Tajemniczego Klienta, jak i realnych konsumentów tysięcy firm. Badania realizowane metodą Tajemniczy Klient zapewniają firmom kompleksową ocenę poziomu spełnienia ustalonych standardów obsługi. Opinie wielomilionowej społeczności konsumentów Polskiego Programu Jakości Obsługi dają szeroki obraz, w jaki sposób postrzegana jest firma przez realnego klienta, odwiedzającego placówkę, dzwoniącego na infolinię itd.

Wszyscy wygrywają!

Polski Program Jakości Obsługi już 8 rok nieprzerwanie, każdego dnia gromadzi opinie konsumentów na platformie jakoscobslugi.pl. W ten sposób firmy muszą się jeszcze bardziej liczyć z opiniami klientów, brać pod uwagę ich doświadczenia i uwagi oraz wprowadzać usprawnienia w funkcjonowaniu placówek, szkolić personel i nieustannie się doskonalić. Konsumenci korzystają z rekomendacji innych klientów, którzy polecają lub odradzają poszczególne firmy, marki, sklepy, banki, stacje paliw i restauracje. Mamy tu więc do czynienia z klasyczną sytuacją „Win-Win”, w której wszyscy wygrywają. Konsumenci są coraz bardziej zadowoleni z obsługi, przez co ich zakupy stają się przyjemniejsze, a firmy poprzez lepszą jakość obsługi zdobywają więcej klientów.

Wyróżniamy najlepszych

Międzynarodowy Dzień Konsumenta obchodzony jest 15 marca i właśnie tego dnia Polski Program Jakości Obsługi co roku podsumowuje swoje badania i wyłania firmy, które zostały najwyżej ocenione przez społeczność konsumentów oraz w najwyższym stopniu są przez nich polecane innym klientom. Spośród grona wszystkich firm obecnych w Polskim Programie Jakości Obsługi – tu znajdziesz ich przybliżoną liczbę – wybieramy tylko te, które w oczach konsumentów w ciągu całego roku zasłużyły na prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. Podczas uroczystej Gali w Business Centre Club w Warszawie przedstawiciele najprzyjaźniejszych firm w Polsce z dumą odbierają certyfikaty i statuetki Gwiazd Polskiej Jakości Obsługi.

Źródła:
Polski Program Jakości Obsługi jakoscobslugi.pl, badania satysfakcji klientów 2015©
Grupa VSC, SecretClient® – Mystery Shopping / Tajemniczy Klient 2015.


Zobacz wszystkie Aktualności: