Zdobądź dla siebie referencje!


/08.2015/ Ruszył program referencji dla Tajemniczych Klientów!

W związku z dużym zainteresowaniem uruchamiamy nową edycję programu, w którym Tajemniczy Klienci SecretClient® mogą zdobyć od nas pisemne referencje. Warto je zdobyć, ponieważ przydadzą się na każdym etapie kariery – pomogą znaleźć pierwsze zatrudnienie, zmienić pracę na lepszą lub awansować.

Dołącz referencje do swojego CV, a Twój pracodawca dowie się, że poleca Cię znana marka SecretClient® i potwierdza Twoją solidność, wiarygodność oraz dbałość o jakość obsługi klienta. Te trzy cechy Opisz co warto ulepszyć, a co zasługuje na pochwałę?są ważne w każdej branży, więc wyróżnij się na tle innych i zyskaj na rynku pracy!

Już ponad 250 osób otrzymało nasze referencje. Skorzystaj i TY!

Wystarczą 3 kroki, aby otrzymać referencje:
Masz gwarancję zwycięstwa, wystarczy że spełnisz 3 jasne kryteria. Referencje SecretClient® otrzyma każdy Tajemniczy Klient, który wykaże swoją wiarygodność, solidność oraz troskę o jakość obsługi klienta, czyli spełni 3 warunki:

1 | Potwierdź swoją WIARYGODNOŚĆ
Zaloguj się na swoje konto Tajemniczego Klienta na audyty.secretclient.com. Uzupełnij miejscowości, w których możesz robić badania, doświadczenie w badaniach, wykształcenie, aktualne zatrudnienie. Zaktualizuj swój adres, telefon, email i zdjęcie. Osoby zainteresowane współpracą, a nieposiadające konta Mystery Shopper prosimy o rejestrację w systemie SecretClient®. Więcej w FAQ poniżej.

2 | Pokaż SOLIDNOŚĆ
Weź udział w 2 badaniach jako Tajemniczy Klient. Dobra informacja: jeśli posiadasz już na swoim koncie SecretClient® przynajmniej dwa zrealizowane badania ocenione przez koordynatorów na 4 lub więcej, to ten warunek masz już spełniony! 🙂 Powinny być ocenione na przynajmniej 4 za każde kryterium oceny badania i ankiety. Ważna jest ortografia, interpunkcja, styl oraz terminowość wykonania badania. Pamiętaj: propozycje udziału w aktualnych badaniach mystery shopper w pierwszej kolejności otrzymują osoby, które niedawno logowały się w systemie więc nie pisz do nas maili, nie telefonuj, tylko zadbaj o aktualizację konta. Więcej w FAQ.

3 | Udowodnij, że zwracasz uwagę na JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA
Rozejrzyj się po okolicy i oceń obsługę dowolnych firm.
Opisz co warto ulepszyć, a co zasługuje na pochwałę? Zgłoś min. 10 opinii tekstowych w trakcie jednego etapu programu (II etap: od 1.10 do 30.11.2015). Opinie zgłaszaj na www.jakoscobslugi.pl (kliknij na logotyp Jakość Obsługi w systemie SecretClient®) lub za pomocą aplikacji na smartfony Premia360. Zadbaj o szczegółowy opis w opinii, ponieważ m.in. na tej podstawie wybierane są osoby do płatnych badań. > Zgłoś opinię teraz

Wszyscy Tajemniczy Klienci, którzy spełnią trzy warunki w II etapie programu otrzymają pisemne referencje SecretClient® w terminie do 14.12.2015 r.


FAQ – pytania i odpowiedzi


Jak szybko mogę zdobyć referencje?

Terminy edycji:
I etap: od 6.08 do 30.09.2015.
II etap: od 1.10 do 30.11.2015.
Referencje wyślemy w ciągu 2 tygodni po zakończeniu każdej edycji akcji.


Co jeśli nie zdążę w ciągu jednej edycji?

To nie problem, ponieważ w każdej edycji liczą się Twoje dokonania od początku udziału w całej akcji, a więc jeśli nie zdążysz spełnić wszystkich 3 warunków w pierwszej edycji, to możesz dokończyć w drugiej edycji.


Jak mogę zgłosić się po referencje?

Nie należy się zgłaszać po referencje. Wystarczy, że spełnisz 3 opisane wyżej warunki, a automatycznie dokument referencji zostanie do Ciebie wysłany po zakończeniu każdego etapu akcji. Referencje otrzyma każdy Tajemniczy Klient, który spełni 3 warunki, więc nie musisz do nas dzwonić ani mailować, ale za to koniecznie zaloguj się w systemie i zaktualizuj swoje dane adresowe.


Chcę zrealizować 2 badania, kiedy mi je zlecicie?

Audytorzy do badań wybierani są na podstawie danych z systemu. Koordynatorzy badań sami kontaktują się z kandydatami, więc nie ma sensu telefonowanie i mailowanie do nas w tej sprawie. Zasada jest prosta: wybieramy najlepsze osoby z danej okolicy na podstawie zgromadzonych przez nie punktów. Możesz pomnożyć swoje punkty zgłaszając opinie na jakoscobslugi.pl, ponieważ za każdą opinię tekstową otrzymasz 1 punkt. > Zgłoś opinię


Gdzie zgłosić opinie?

Nie musisz zakładać żadnego dodatkowego konta w Polskim Programie Jakość Obsługi. Wystarczy, że zalogujesz się w systemie Audyty-SecretClient® i klikniesz w obrazek Jakość Obsługi po lewej stronie. Kliknięcie przekieruje cię na portal jakoscobslugi.pl i automatycznie Cię tam zaloguje.


Jak zgłaszać opinie?

Po kliknięciu w obrazek „Jakość Obsługi” w systemie audyty.secretclient.com (patrz opis powyżej) możesz zgłaszać opinie za pomocą formularza, opisując jakość obsługi w dowolnej firmie, z którą ostatnio miałeś kontakt. Pamiętaj! Aby spełnić warunki akcji i otrzymać referencje należy zgłosić przynajmniej 10 opinii w etapie swojego udziału w akcji. Możesz oczywiście zgłosić więcej opinii, a każda da Ci dodatkowe punkty. Nie ma limitu!


Co będzie jeśli w tym czasie nie zrealizuję 2 badań?

Pamiętaj, że bierzemy pod uwagę także badania już zrealizowane przez Ciebie wcześniej, a jeśli dopiero zaczynasz to aktualizacja danych w systemie oraz zgłaszanie własnych opinii na jakoscobslugi.pl zwiększy Twoją szansę na zlecenie badania. Wszystko zależy więc od Twojego zainteresowania i zaangażowania. Jeśli je wykażesz lecz nie zbierzesz 2 badań w tym okresie, przedłużymy dla Ciebie akcję i otrzymasz dłuższy czas na zebranie 2 badań.


W jaki sposób prześlecie mi referencje? Ile egzemplarzy?

Referencje zostaną wysłane do Ciebie na Twój adres e-mail, zadbaj więc o aktualizację danych na swoim koncie Audyty-SecretClient®. Dokument referencji otrzymasz w formie elektronicznej. To najwygodniejsza forma, ponieważ pozwoli Ci ona powielać referencje bez utraty jakości, wydrukować w dowolnej liczbie egzemplarzy, dołączyć referencje do wielu CV oraz załączać do maili z wysyłanymi przez Ciebie CV.


Co zyskam dzięki referencjom?

Pracodawcy chętnie korzystają z referencji jako formy informacji o nowym pracowniku, ponieważ jego zatrudnienie jest zawsze traktowane jako pewnego rodzaju ryzyko, a możliwość uzyskania zewnętrznej opinii o kandydacie sprawia, że ryzyko maleje. Dla pracodawców i rekruterów informacja, że dana osoba sprawdziła się w Mystery Shopping, we współpracy z renomowaną Grupą VSC i marką SecretClient® to sygnał, że można na nią liczyć!


Po co mi referencje?

Większość pracodawców nie czyta uważnie wszystkich CV i jedynie pobieżnie przegląda aplikacje, aby wychwycić najciekawsze osoby – dowodzą tego badania marketingowe. Pamiętaj, w 99% przypadków kandydaci są zupełnie nieznani pracodawcy, więc dołączenie do CV referencji pozwoli Ci się wyróżnić na tle innych oraz potwierdzi Twój potencjał. Od tego momentu decyzja o Twoim zatrudnieniu jest już blisko. Tego życzy Ci cały zespół SecretClient® oraz Grupa VSC!

 


Zobacz wszystkie Aktualności: