Gala Jakości Obsługi 2015


/04.2015/ Gwiazdy Jakości Obsługi 2015 – relacja filmowa z Gali.

Polscy Konsumenci już po raz VIII wybrali Gwiazdy Jakości Obsługi. Wręczenie statuetek Gwiazd firmom, wyróżnionym w tym roku w największym tego typu badaniu marketingowym, odbyło się w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club w Warszawie. W poprzednim artykule zaprezentowaliśmy Państwu relację fotograficzną z tego wydarzenia. Dziś specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wideorelację z Gali Gwiazd Jakości Obsługi 2015.

Na Gali obecni byli Prezesi i managerowie najprzyjaźniejszych w Polsce firm oraz dziennikarze i eksperci zajmujący się na co dzień badaniami satysfakcji klientów oraz audytami Tajemniczy Klient. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego skrót Gali oraz wypowiedzi ciekawych gości i organizatorów.

Badanie satysfakcji klientów z jakości obsługi

W materiale filmowym prezentujemy badania marketingowe prowadzone przez Polski Program Jakość Obsługi oraz wyniki tegorocznej edycji Programu. Zostały one przedstawione podczas Gali przez dr Krystynę Jendrzej – Gawlicz, która na co dzień kieruje badaniami Polskiego Programu Jakość Obsługi. Więcej na temat badania satysfakcji klientów można znaleźć tutaj >>

W dniu Gali w Gazecie Wyborczej ukazał się dodatek specjalny Polskiego Programu Jakość Obsługi, związany również z Międzynarodowym Dniem Konsumenta. W dodatku zaprezentowane zostały wyniki VIII edycji badania marketingowego, wzbogacone o wypowiedzi ekspertów zajmujących się tematyką jakości obsługi klienta, badaniami Mystery Shopping oraz budową relacji z konsumentami. Poprzez wywiady z przedstawicielami nagrodzonych firm, przybliżyliśmy czytelnikom liczne, inspirujące case-study oraz praktyczne pomysły na marketing relacji oraz jakość obsługi klienta, prowadzące do sukcesu i elitarnego grona Gwiazd.

Dzięki współpracy Polskiego Programu Jakość Obsługi z SecretClient®, Klienci Grupy VSC, którzy prowadzą badania marketingowe Mystery Shopper mogą w pełni optymalizować jakość obsługi klienta i doskonalić swoje standardy. Otrzymują pogłębione analizy bazujące nie tylko na wizytach Tajemniczych Klientów, którzy realizują standaryzowany scenariusz badania, ale również mogą zapoznać się z opiniami i pomysłami realnych konsumentów, którzy na co dzień odwiedzają wskazane placówki, sklepy, banki, stacje paliw i punkty usługowe.

Badania satysfakcji klientów prowadzone przez Grupę VSC nie ograniczają się do sprawdzenia standardów firmy, ale także opierają się na doświadczeniach i ciekawych pomysłach na usprawnienia, płynących od klientów poszczególnych firm, którzy przekazują swoje doświadczenia za pomocą portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej Premia360. Zobacz więcej na temat badań Grupy VSC.Zobacz wszystkie Aktualności: