Relacja z Gali 2015 5


/03.2015/ Gala Gwiazd Jakości Obsługi 2015 – fotorelacja cz 5.

Gala Gwiazd Jakości Obsługi odbyła się w nieprzypadkowym terminie. 15 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Konsumenta, ustanowiony dla upamiętnienia pierwszej debaty nad prawami konsumentów. John Fitzgerald Kennedy wypowiedział wtedy znamienne słowa: „Konsumenci to my wszyscy. Jest to największa grupa ekonomiczna. Mimo to, jest to jedyna ważna grupa, której opinie są rzadko brane pod uwagę.”


5/17


5/17


Konsumenci – to my wszyscy!

To stwierdzenie wypowiedziane w 1962 roku w Kongresie Stanów Zjednoczonych przez Prezydenta Johna F. Kennedy’ego dało początek trwającej do dziś walki o prawa klientów. W tym roku, w 52 rocznicę tego wydarzenia, po raz kolejny obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Konsumenta. Jak co roku z tej okazji, Polski Program Jakości Obsługi przygotował szereg wystąpień, publikacji i raportów.

Światowy Dzień Konsumenta to doskonała okazja, żeby przyjrzeć się jakości obsługi klientów w 2015 roku, przyjmując spojrzenie ich samych, przez pryzmat ich opinii i potrzeb. Eksperci Polskiego Programu Jakości Obsługi oraz doświadczeni badacze Grupy VSC z Departamentu SecretClient® rekomendują firmom kierunki zmian oraz działań szkoleniowych, aby jakość obsługi klienta stale się podnosiła. Dzięki wynikom dostarczanym przez badania marketingowe portalu jakoscobslugi.pl oraz audyty Mystery Shopping, przedsiębiorstwa dowiadują jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał rynkowy i nie tracić klientów, jak szkolić personel i usprawnić procedury obsługi. Pomaga w tym połączenie wyników dostarczanych przez badania Tajemniczy Klient z analizą opinii zwykłych klientów. Zobacz raport w Gazecie Wyborczaj.> Zobacz wszystkie Aktualności