Do zwycięstwa z Kamilem!

/01.2015/ Podpis Kamila Stocha pod życzeniami sukcesu!

Do życzeń zwycięstwa, zadedykowanych dla Klientów i Partnerów Grupy VSC przez Justynę Kowalczyk dołączamy dzisiaj podpis Kamila Stocha. Jest ku temu szczególna okazja, nasz wielokrotny Mistrz Olimpijski odniósł właśnie kolejny sukces!

Gratulujemy pierwszego miejsca na podium w Pucharze Świata w Zakopanem 2015 oraz dziękujemy Kamilowi za piękny przykład tego, jak motywacją i pracą osiągać zwycięstwa. Życzymy naszym Klientom i Partnerom kolejnych sukcesów w badaniach mystery shopper oraz jakości obsługi, na miarę medali i pucharów Kamila!

Autograf Kamila Stocha Grupa VSC otrzymała w ramach wspieranej przez niego oraz Justynę Kowalczyk akcji wsparcia Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. Przyłączając się do walki z tą dotykającą najmłodszych chorobą genetyczną, zespół SecretClient® pragnie podzielić się odnoszonymi rokrocznie sukcesami z tymi, którym szczególnie potrzebna jest wiara w lepsze jutro.

Nasze wsparcie nie byłoby możliwe bez najważniejszych udziałowców naszych sukcesów – Klientów i Partnerów Grupy VSC. Dziękujemy i zapewniamy, że realizując dla Was kolejne badania marketingowe metodą Tajemniczy Klient oraz badania jakości obsługi klienta, zawsze zapewnimy Wam zwycięstwo. To Wam właśnie dedykujemy życzenia Justyny Kowalczyk, które mogą Państwo zobaczyć tutaj.Zobacz wszystkie Aktualności: