Justyna życzy Wam sukcesów!

/01.2015/ Olimpijskie życzenia od Justyny Kowalczyk!

Z radością i dumą dzielimy się z Państwem życzeniami, zadedykowanymi dla naszych Klientów i Partnerów przez mistrzynię w narciarstwie biegowym Justynę Kowalczyk.

Wierzymy, że wchodząc z tak silnym przesłaniem w 2015 rok, razem z Państwem prześcigniemy Waszą konkurencję, kontynuując pasmo zwycięstw w badaniach mystery shopping oraz jakości obsługi, na miarę olimpijskiego złota.

Zespół SecretClient® Grupy VSC wsparł również objętą patronatem J. Kowalczyk akcję walki z Mukowiscydozą – chorobą genetyczną, która dotyka najmłodszych.

Jak osiągnąć mistrzostwo w jakości obsługi klienta?

„Nartki jechały fantastycznie,
więc nie było sensu hamować…”

– powiedziała Justyna Kowalczyk zdobywając drugi medal podczas mistrzostw. Podzielamy jej strategię, zresztą nie tylko my – szereg Klientów korzysta z naszych badań Tajemniczy Klient już od wielu lat. Dzięki temu doświadczają „efektu śnieżnej kuli”, czyli sumy zgromadzonej wiedzy, kompetencji i know-how.

Badania marketingowe pokazują, że usatysfakcjonowany konsument poleci firmę 3 osobom, a rozczarowany – zniechęci 11. Z badań Polskiego Programu Jakość Obsługi wynika, że 6 na 10 Polaków rezygnuje z zakupu przez nieodpowiednią obsługę, a 93% sprzedawców pracuje wydajniej wiedząc, że mogą zostać poddani audytowi typu Tajemniczy Klient. Dlatego tak istotne jest aby na bieżąco sprawdzać Jakość Obsługi w punktach sprzedaży oraz przeprowadzać badania satysfakcji klientów. Dodatkowo, w związku z zadowoleniem klienta, audyty typu Tajemniczy Klient przekładają się bezpośrednio na wzrost sprzedaży: więcej zadowolonych klientów = większa sprzedaż!

Jednym z dowodów skuteczności prowadzonych badań marketingowych jest satysfakcja klienta końcowego, a tym samym potrzeba kontynuowania audytów typu SecretClient®, żeby ten stan utrzymać. Prowadzone przez Polski Program Jakość Obsługi badania satysfakcji klientów tylko potwierdzają, że jakość obsługi w Polsce wciąż się podwyższa. To dowód na to, że z nami klienci nigdy nie muszą hamować.

„Na przeciętność szkoda zdrowia, pieniędzy i pracy ludzi”

– stwierdziła Justyna Kowalczyk po zdobyciu trzeciej w karierze Kryształowej Kuli. Zgadzamy się nią w pełni – od początku w 1998 roku postawiliśmy na ścisłą specjalizację, rozwój zespołu, narzędzi badawczych oraz naszej sieci Tajemniczych Klientów. Dzięki temu w rozpoczętym właśnie 2015 roku jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom nieocenione doświadczenie i potencjał 40-osobowego zespołu Grupy VSC, złożonego ze specjalistów marketingu relacji i badań marketingowych. Państwa projektami zajmują się project menadżerowie z zakresu Mystery Shopping, jakości obsługi, programów lojalnościowych, badań satysfakcji klientów, grafiki i IT, którzy nie znają słowa „przeciętność”.

Zbudowaliśmy największą w Polsce sieć 65.000 audytorów Mystery Shopper w ponad 6.000 miejscowości w całej Polsce, dobraną wg wieku, wykształcenia, stylu życia, zwyczajów zakupowych oraz cech psychofizycznych. Nasi Klienci dysponują w ten sposób największym zasięgiem, a dodatkowo gwarantujemy szeroką rotację audytorów pomiędzy kolejnymi wizytami w danej lokalizacji. Dzięki współpracy SecretClient® z Polskim Programem Jakość Obsługi Nasi Klienci mają dostęp do opinii milionów konsumentów oraz posiadają możliwość zaproszenia do badań marketingowych swoich własnych, prawdziwych klientów.

Tylko naszym najlepszym Klientom oferujemy unikalną na rynku ofertę synergii, łącząc badania mystery shopper, badania satysfakcji klientów z programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Dzięki temu działania związane z jakością obsługi i audytami Tajemniczego Klienta przynoszą nieprzeciętne efekty. Firmy, dla których powyższe warunki są podstawą ich rozwoju i utrzymania przewagi nad konkurencją, w swoich strategiach regularnie zamieszczają plany badań mystery shopping oraz regularnie prowadzą badania satysfakcji klientów o wielokrotnie większym zasięgu niż typowe badania NPS, dzięki współpracy z Polskim Programem Jakość Obsługi i platformą jakoscobslugi.pl

Zdają sobie sprawę również z tego, że jest to solidna podstawa, na której można budować skuteczne programy motywacyjne oraz systemy lojalnościowe. Przeprowadzanie badań marketingowych typu Tajemniczy Klient stanowi także doskonałą podstawę do budowy pozytywnego wizerunku marki. Zezwalają na optymalizację standardów, wzrost jakości obsługi klienta i tym samym związanie go z firmą na dłużej.Zobacz wszystkie Aktualności: