KONKURS – Widok z okna…

/12.2014/ Konkurs – Spójrz z okna jakości obsługi!

Prezentujemy fotografię przedstawiającą widok z naszego biura. Spójrz przez okno razem z nami i zgadnij, z jakiej wysokości zespół jakoscobslugi.pl spogląda codziennie na świat. Osoby, które otrzymały na swój adres e-mail zaproszenie do udziału w ankiecie jakości obsługi mogą wpisać wynik na końcu ankiety i wygrać nawet 1000 zł!

Zgadnij z jakiej wysokości wykonaliśmy to zdjęcie? Wygrają osoby, które trafią najbliżej z dokładnością do centymetrów. Na przykład jeśli oceniasz tą wysokość na 100 metrów i 50 centymetrów wpisz: 100,50

Zgadnij z jakiej wysokości mierzonej od podstawy budynku wykonaliśmy fotografię i wygraj 1000 zł!

Mała podpowiedź 🙂 Grupa VSC ma swoją siedzibę w wieżowcu Sky Tower, który jest największym kompleksem biurowym w Polsce. Składa się z 50 pięter i mierzy 212 m wysokości. Budynek znajduje się w samym sercu Wrocławia i jest również symbolem rozwoju Grupy VSC i zespołu jakoscobslugi.pl w dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości obsługi w Polsce. To tutaj czerpiemy energię z chmur, a następnie wykorzystujemy ją by wciąż polepszać jakość usług marketingu relacji.

Naszą siedzibę widać z wielu kilometrów spoza Wrocławia. Podobnie jak my stał się drogowskazem, wyznaczającym firmom drogę do celu. Grupa VSC od lat określa kierunki w badaniach satysfakcji klientów, mystery shopper oraz lojalności. To tutaj, na (…kliknij i sprawdź na którym?) piętrze wykorzystujemy 17 lat doświadczeń i oferujemy naszym klientom unikalną synergię działań. Łączymy programy lojalnościowe i partnerskie z badaniami SecretClient® oraz Polskim Programem Jakość Obsługi. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują szereg unikalnych wartości, które wykorzystują w swoich firmach aby trafniej prowadzić badania satysfakcji klientów, zapewnić lepsze standardy obsługi oraz atrakcyjniejsze systemy lojalnościowe. Korzystają na tym konsumenci, czyli my wszyscy.

Jesteśmy już wysoko, ale nadal chcemy wspinać się coraz wyżej. Grupa VSC rokrocznie zdobywa prestiżowe nagrody, m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu. Ostatnio zajęliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Book of List 2014/2015 w kategorii „Business Process Outsourcing Companies”. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku, a nasi klienci wybrali odpowiedniego partnera do badań Tajemniczy Klient oraz programów lojalnościowych.

 Zobacz wszystkie Aktualności: