Nr 1 w BUSINESS JOURNAL

/10.2014/ Grupa VSC – SecretClient® ponownie nr 1 w rankingu.

Zajęliśmy 1 miejsce w prestiżowym rankingu Book of List 2014/2015 w kategorii „Business Process Outsourcing Companies”. Ranking został opracowany przez ekspertów z Warsaw Business Journal i stanowi przewodnik po polskim biznesie dla menedżerów i firm z całego świata.

Pierwsze miejsce w tej kategorii jest dla naszych Klientów potwierdzeniem, że do swoich badań Mystery Shopping wybrali właściwego partnera – zespół SecretClient®. Dziękujemy za wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego rozwoju.

Niezależni eksperci wskazali Grupę VSC jako nr 1.

Outsourcing i Tajemniczy Klient.

Outsourcing to skrót od angielskich słów: outside-resource-using, czyli wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa niektórych, realizowanych przez nie samodzielnie funkcji i przekazanie ich do wykonania innym podmiotom. Pojęcie to po raz pierwszy zostało użyte w 1979 r. i odnosiło się do kupowania niemieckich projektów przez brytyjski przemysł motoryzacyjny.

W dzisiejszych czasach niektóre firmowe procesy szczególnie zasługują na outsourcing, jak np. badania marketingowe. Każdy doświadczony menedżer wie, że badanie satysfakcji klienta oraz jakości obsługi najlepiej jest realizować poprzez zewnętrzną firmę badawczą. Można wskazać wiele korzyści takiego rozwiązania, a najważniejszą jest możliwość oderwania metodologii badania się od firmowych nawyków i przekonań, na rzecz spojrzenia z zewnątrz poprzez obiektywne narzędzia i analizę.

Korzystanie z outsourcingu w badaniach marketingowych umożliwia nieorganiczny dostęp do wiedzy i doświadczenia liderów rynkowych. Doskonałym tego przykładem są badania SecretClient®, w tym audyty Tajemniczy Klient, usługi SecretContact, czyli badania jakości obsługi we wszystkich kanałach komunikacji firmy i jej konkurencji oraz programy motywacyjne i lojalnościowe typu Cenny Klient, łączące metodologię Mystery Shopper z nagradzaniem i budową marketingu relacji wśród pośredników firmy.

Korzyści outsourcingu w badaniach.

Korzystanie z wiedzy i doświadczeń Grupy VSC w zakresie jakości obsługi klientów, badania satysfakcji oraz audytów Tejemniczego Klienta powoduje kosztów badania i przyspiesza ich realizację. Ponadto zmniejsza to ryzyko realizacji projektu oraz poszukiwania i szkolenia specjalistów w danej dziedzinie. Jest to bezpieczne oraz wygodne rozwiązanie dla firm, które uzyskują dobry produkt oraz najlepszą usługę w rynkowej cenie.

Każda firma, bez zatrudniania dodatkowych pracowników oraz prowadzenia skomplikowanych szkoleń, może „wyciągnąć rękę” po wiedzę ekspertów SecretClient® oraz sprawdzone narzędzia badania jakości obsługi i standardów, m.in. metodą Mystery Shopping. Zatrudnienie zewnętrznej firmy to efektywniejsze wykorzystanie czasu – eksperci Grupy VSC pracują wtedy, gdy są potrzebni.

Posługując się wynikami z badań Tajemniczy Klient, przedsiębiorstwa mogą sprawnie kontrolować jakość obsługi w sieciach sprzedaży, nagradzać pracę zatrudnionych osób, tworzyć systemy premiowe i motywacyjne oraz mierzyć satysfakcję klientów.

Badania SecretClient® redukują koszty firm i same się finansują. Dzięki wiedzy uzyskanej z badań satysfakcji klientów możemy stworzyć strategiczne narzędzia budowania przewag konkurencyjnych. Międzynarodowe koncerny, duże korporacje od lat korzystają z usług Grupy VSC i marki SecretClient®

Grupa VSC nr 1 wśród „Business Process Outsourcing Companies”.

Gwarantujemy naszym Klientom 17 lat doświadczeń w outsourcingu procesów marketingu relacji, w ramach komplementarnych usług, obejmujących m.in.: badania Tajemniczy Klient, realizowane pod własną marką SecretClient®, Polski Program Jakości Obsługi oraz badania satysfakcji klientów. Co więcej, nie tylko dostarczamy wyniki badań, wiedzę i rekomendacje, ale także pomagamy przekuć je na dalsze działania: programy lojalnościowe, partnerskie i motywacyjne.

Jeżeli Państwa firma nie korzystała jeszcze z outsourcingu Grupy VSC, zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci zaproponują optymalne, skrojone na miarę rozwiązania Państwa potrzeb.

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, to nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Henry Ford

Źródła:
Warsaw Business Journal – Book of List – edition 2014/2015.
Michał Trocki: Outsourcing. Warszawa: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, 2001.
Grupa VSC, Departament SecretClient® 2014.Zobacz wszystkie Aktualności: