Twoja opinia się liczy

Twoja opinia się liczy – badanie satysfakcji klientów!

Badania marketingowe, realizowane od lat przez Grupę VSC nie tylko dostarczają korzyści firmom, dla których pracuje Grupa VSC, ale także mogą pomóc każdemu z nas poprawić jakość obsługi klienta w swoim otoczeniu, miejscowości i okolicy.

Czy wiesz, że dzięki SecretClient® masz większy wpływ na poprawę obsługi?
Po pierwsze każdy Tajemniczy Klient ma szansę wpłynąć na standardy obsługi klienta setek firm, sklepów i placówek, z których korzysta w codziennym życiu, wskazując z których elementów obsługi jest zadowolony, a które wymagają poprawy. Audytorzy biorący udział w badaniach Mystery Shopping SecretClient® pomagają utrzymywać i rozwijać standardy jakości obsługi, a realizowane ich oczami badanie satysfakcji klientów dostarcza cennych wskazówek kształtujących firmowy marketing relacji. W obecnych czasach to klient jest podmiotem decydującym o wielu zmianach, a Tajemniczy Klienci SecretClient® mają siłę dziecięciu zwykłych klientów.

Po drugie spojrzenie na jakość obsługi klienta z dwóch stron
Badana firma często konfrontuje wyniki uzyskane poprzez audyty Mystery Shopping, z opiniami „zwykłych” klientów na platformie jakoscobslugi.pl. Współpraca SecretClient® z Polskim Programem Jakość Obsługi pozwala firmom, dla których pracuje Grupa VSC na spojrzenie na jakość obsługi klienta z dwóch stron, zarówno oczami Tajemniczych Klientów, jak i zwykłych konsumentów. Innymi słowy każdy audytor, realizujący badania jako Mystery Shopper SecretClient® może mieć podwójny wpływ na poprawę jakości obsługi.

Każdy może przekazywać pozytywne i negatywne informacje dotyczące jakości obsługi klienta dwoma kanałami, zarówno jako Tajemniczy Klient, jak i dzielić się swoimi opiniami, przemyśleniami i pomysłami z punktu widzenia „zwykłego” konsumenta firm i instytucji. Jest to relacja niezwykle korzystna, ponieważ synergia obu marek: SecretClient® i Polskiego Programu Jakość Obsługi wzmacnia korzyści badawcze i pozwala w większym stopniu wpływać na rozwój dialogu klient-przedsiębiorca. Z badań Polskiego Programu Jakość Obsługi wynika, że większość firm z dużą uwagą analizuje dostarczane w ten sposób informacje. Firmy podnoszące swoje standardy jakości obsługi klientów, stają się wzorcem dla konkurencji, która podąża ich śladem.

Zyskujemy na tym wszyscy – lepsze firmy mają większe grono klientów i więcej zarabiają, a klienci znajdują właściwe zaspokojenie swoich potrzeb. Dlatego dodatkowym wsparciem, które Grupa VSC oferuje swoim Klientom jest stymulowanie postaw personelu i lojalności poprzez systemy motywacyjne i programy lojalnościowe dla sprzedawców oraz programy partnerskie dla pośredników i sieci sprzedaży.

To wszystko może zacząć się właśnie od Ciebie i Twoich opinii
Wystarczy zarejestrować się jako Tajemniczy Klient na stronie audyty.secretclient.com oraz zgłaszać dowolne opinie na stronie jakoscobslugi.pl, a także wykorzystując aplikację Premia360 na smartfony, pozwalającą dzielić się opiniami bezpośrednio w punktach sprzedaży. Aby zainstalować bezpłatną aplikację, wystarczy dowolny telefon z systemem Android, albo iPhone z IOS.

Twoja opinia się liczy – czekamy na Twój głos!
Ściągnij aplikację i oceniaj jakość obsługi na smartfonie!

Więcej na temat badania jakości obsługi klienta
Jak zostać Tajemniczym Klientem i realizować audyty Mystery Shopping?