Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do kierownictwa Programu Jakość Obsługi!

Marzy Ci się ciekawa praca w renomowanej firmie, w najwyższym budynku w Polsce? Masz głowę pełną pomysłów w zakresie jakości obsługi, opinii konsumentów i możliwości jakie stwarza Internet? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, może własnie Tobie zaproponujemy pracę?

Grupa VSC od 16 lat dynamicznie się rozwija, a stworzony przez nas Polski Program Jakość Obsługi w ciągu 7 lat zyskał uznanie tysięcy firm i milionów konsumentów, którzy za pomocą portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji Premia360 na smartfony dzielą się opiniami na temat jakości obsługi. Obecnie szukamy innowacyjnych osób, z którymi osiągniemy kolejny etap rozwoju, w zakresie rozwoju usług dla firm.

Opisz swoje pomysły na rozwój Polskiego Programu Jakość Obsługi i zaproponuj co zrobić, aby firmy jeszcze chętniej korzystały z usług portalu jakoscobslugi.pl oraz godła Gwiazda Jakości Obsługi. Zatrudnimy 1-2 osoby, a dla innych za ciekawe pomysły nagrody i premie!

Termin nadsyłania zgłoszeń do: 20 lipca 2014.

Poszukujemy osób do siedziby we Wrocławiu (Sky Tower) na stanowiska:


Project Manager
Dołącz do kierownictwa Polskiego Programu Jakość Obsługi – platformy wymiany doświadczeń oraz komunikacji firm z konsumentami i największego badania satysfakcji klientów, przyznającego najlepszym firmom w Polsce prestiżowe Godło Gwiazda Jakości Obsługi. Poszukujemy osób odpowiedzialnych za rozwój i komercjalizację usług – zobacz szczegóły.


Manager portalu
Dołącz do zespołu odpowiadającego za rozwój portalu jakoscobslugi.pl. Szukamy osób, które zajmą się rozwojem usług dla firm: narzędzi online, certyfikacji Godła Gwiazda Jakości Obsługi, usługami badawczymi (wspólnie z działem badań) i innymi – zobacz szczegóły.


Program staży studenckich
Studiujesz, ale już dziś marzy Ci się ciekawa praca? Masz rację, w dzisiejszych czasach liczy się dobry start kariery. Grupa VSC i Polski Program Jakość Obsługi stwarzają Ci wyjątkową szansę udziału w projektach, z zakresu marketingu relacji i badań marketingowych, realizowanych przez nas dla znanych marek i korporacji. Możesz poznać ciekawe osoby w wielu firmach!

Jeżeli interesuje Cię staż, prześlij własne pomysły na rozwój usług dla firm oraz CV z fotografią na adres kontakt@jakoscobslugi.pl, wpisując w tytule maila: „Staż”.