Prezenty dla Tajemniczych!

Prezenty dla Tajemniczych Klientów na 16 lat firmy!

Z okazji 16 urodzin SecretClient® przygotowaliśmy dla naszych Tajemniczych Klientów wyjątkowe upominki. To nie jest konkurs ani loteria. Teraz każdy współpracujący z nami Tajemniczy Klient może otrzymać gwarantowaną nagrodę – prezent w postaci pisemnych referencji!

Szukasz stałego zatrudnienia, a może chcesz zmienić pracę na lepszą?

Bez względu na to, na jakim etapie życia i kariery jesteś przydadzą Ci się dobre referencje! Teraz możesz otrzymać referencje od znanej w całej Polsce marki SecretClient®. Wystarczy, że sprawdzasz się w badaniach jakości obsługi klienta. Dołącz otrzymane od nas referencje do swojego CV, a wyróżnisz się na tle innych kandydatów przy każdej rekrutacji!

Referencje, które możesz zdobyć jako Tajemniczy Klient przydadzą się w każdej branży, ponieważ potwierdzają wiarygodność, solidność oraz to, że zwracasz uwagę na jakość obsługi czyli zalety, które są bardzo ważne dla wszystkich pracodawców bez względu na stanowisko, którego dotyczy rekrutacja. Te 3 zalety liczą się w każdej branży!

Dzięki referencjom SecretClient® możesz zdobyć wymarzoną pracę!

3 kroki, dzięki którym otrzymasz referencje:
Referencje SecretClient® otrzyma każdy Tajemniczy Klient, który spełni 3 warunki:

1 | Potwierdź swoją WIARYGODNOŚĆ

Pierwszy krok – zaloguj się na swoje konto na: Audyty-SecretClient® i zadbaj o aktualizację danych: sprawdź adres, telefon, email oraz uzupełnij dane dodatkowe takie jak: miejscowości, w których możesz robić badania, wykształcenie, zdjęcie, aktualne zatrudnienie, doświadczenie w badaniach itp. Jeśli nie masz jeszcze konta, a chcesz z nami współpracować jako Mystery Shopper zarejestruj się.

Pamiętaj: propozycje udziału w aktualnych badaniach mystery shopper w pierwszej kolejności otrzymują osoby, które niedawno logowały się w systemie więc nie pisz do nas maili, nie telefonuj tylko zadbaj o aktualizację konta. Więcej w FAQ poniżej.

2 | Wykaż się SOLIDNOŚCIĄ

Weź udział w przynajmniej 2 badaniach Tajemniczy Klient. Uwaga, bierzemy pod uwagę również badania zrealizowane przez Ciebie wcześniej, więc jeśli masz już 2 zrealizowane badania, ocenione przynajmniej na 4, ten punkt możesz pominąć. Istotna jest terminowość wykonania badania i ocena koordynatora nie mniejsza niż 4. Pamiętaj także o gramatyce, ortografii, interpunkcji i stylu. Więcej w FAQ poniżej

3 | Pokaż, że zwracasz uwagę na JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

Oceń własnymi słowami obsługę dowolnych firm ze swojej okolicy, napisz co warto poprawić lub ulepszyć? Zgłoś przynajmniej 10 opinii tekstowych w okresie od 1 września do 31 października 2014. Opinie zgłaszaj na jakoscobslugi.pl. Pamiętaj, zgłoszone opinie pomagają koordynatorom w wyborze najlepszych osób do płatnych badań, dlatego zadbaj o szczegółowy i poprawny opis jakości obsługi. > Zgłoś opinię


FAQ – pytania i odpowiedzi

Jak mogę zgłosić się po referencje?
Nie należy się zgłaszać po referencje. Wystarczy spełnić 3 warunki, dzięki którym dokument referencji zostanie do Ciebie automatycznie wysłany po zakończeniu każdego etapu akcji. Referencje otrzyma każdy Tajemniczy Klient, który spełni 3 warunki, więc nie musisz do nas dzwonić ani mailować, tylko po prostu zaloguj się i zaktualizuj swoje dane.

Jak szybko mogę zdobyć referencje?
Program referencji trwa od 16.05 do 31.10.2014. Referencje będą wysyłane w ciągu 2 tygodni po zakończeniu każdej edycji akcji.

Terminy edycji:
:: I edycja do 30.06.2014 (zakończona).
:: II edycja do 31.08.2014 (zakończona).
:: III edycja dla osób, które spełnią 3 warunki akcji do 31.10.2014.

Uwaga: w każdej edycji liczą się Twoje dokonania od początku udziału w akcji, a więc jeśli np. nie zdążysz spełnić wszystkich 3 warunków w pierwszej edycji, to możesz dokończyć w drugiej edycji.

Chcę zrealizować 2 badania, kiedy mi je zlecicie?
Audytorzy do badań wybierani są na podstawie danych z systemu. Koordynatorzy badań sami kontaktują się z kandydatami, więc nie ma sensu telefonowanie i mailowanie do nas w tej sprawie. Zasada jest prosta: wybieramy najlepsze osoby z danej okolicy na podstawie zgromadzonych przez nie punktów. Możesz pomnożyć swoje punkty zgłaszając opinie na jakoscobslugi.pl, ponieważ za każdą opinię tekstową otrzymasz 1 punkt. > Zgłoś opinię

Gdzie zgłosić opinie?
Nie musisz zakładać żadnego dodatkowego konta w Polskim Programie Jakość Obsługi. Wystarczy, że zalogujesz się w systemie Audyty-SecretClient® i klikniesz w obrazek Jakość Obsługi po lewej stronie. Kliknięcie przekieruje cię na portal jakoscobslugi.pl i automatycznie Cię tam zaloguje.

Jak zgłaszać opinie?
Po kliknięciu w obrazek „Jakość Obsługi” w systemie Audyty-SecretClient® (patrz opis powyżej) możesz możesz zgłaszać opinie za pomocą formularza, opisując jakość obsługi w dowolnej firmie, z którą ostatnio miałeś kontakt. Pamiętaj! Aby spełnić warunki akcji i otrzymać referencje należy zgłosić przynajmniej 5 opinii w każdym miesiącu kalendarzowym Twojego udziału w akcji. W ostatniej edycji wystarczy że zgłosisz 10 opinii w sumie 10 opinii i nie ważne czy zgłosisz 5 opinii we wrześniu i 5 w październiku, wystarczy że w całym tym okresie zbierzesz 10 (np. możesz we wrześniu zgłosić 3 opinie, w październiku 7, itp.) Możesz oczywiście zgłosić więcej opinii, a każda da Ci dodatkowe punkty. Nie ma limitu!

Co będzie jeśli w tym czasie nie zrealizuję 2 badań?
Pamiętaj, że bierzemy pod uwagę także badania już zrealizowane przez Ciebie wcześniej, a jeśli dopiero zaczynasz to aktualizacja danych w systemie oraz zgłaszanie własnych opinii na jakoscobslugi.pl zwiększy Twoją szansę na zlecenie badania. Wszystko zależy więc od Twojego zainteresowania i zaangażowania. Jeśli je wykażesz lecz nie zbierzesz 2 badań w tym okresie, przedłużymy dla Ciebie akcję i otrzymasz dłuższy czas na zebranie 2 badań.

W jaki sposób prześlecie mi referencje? Ile egzemplarzy?
Referencje zostaną wysłane do Ciebie na Twój adres e-mail, zadbaj więc o aktualizację danych na swoim koncie Audyty-SecretClient®. Dokument referencji otrzymasz w formie elektronicznej. To najwygodniejsza forma, ponieważ pozwoli Ci ona powielać referencje bez utraty jakości, wydrukować w dowolnej liczbie egzemplarzy, dołączyć referencje do wielu CV oraz załączać do maili z wysyłanymi przez Ciebie CV.

Co zyskam dzięki referencjom?
Pracodawcy chętnie korzystają z referencji jako formy informacji o nowym pracowniku, ponieważ jego zatrudnienie jest zawsze traktowane jako pewnego rodzaju ryzyko, a możliwość uzyskania zewnętrznej opinii o kandydacie sprawia, że ryzyko maleje. Dla pracodawców i rekruterów informacja, że dana osoba sprawdziła się w Mystery Shopping, we współpracy z renomowaną Grupą VSC i marką SecretClient® to sygnał, że można na nią liczyć!

Po co mi referencje?
Większość pracodawców nie czyta uważnie wszystkich CV i jedynie pobieżnie przegląda aplikacje, aby wychwycić najciekawsze osoby – dowodzą tego badania marketingowe. Pamiętaj, w 99% przypadków kandydaci są zupełnie nieznani pracodawcy, więc dołączenie do CV referencji pozwoli Ci się wyróżnić na tle innych oraz potwierdzi Twój potencjał. Od tego momentu decyzja o Twoim zatrudnieniu jest już blisko. Tego życzy Ci cały zespół SecretClient® oraz Grupa VSC!