Gwiazdy Jakości Obsługi 2014

Konsumenci wybrali Gwiazdy Jakości Obsługi 2014.

Głosy milionów konsumentów zdecydowały o wyborze najprzyjaźniejszych firm w Polsce w 2014 roku. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, Prezesom i Menedżerom najprzyjaźniejszych firm wręczyliśmy prestiżowe statuetki Gwiazda Jakości Obsługi 2014. Na prowadzonej przez Andrzeja Sołtysika Gali mieliśmy przyjemność gościć wielu najważniejszych menedżerów i prezesów znanych firm oraz ekspertów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Podczas Gali zaprezentowane zostały badania marketingowe oraz wyniki i wnioski z rocznej edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi, który trwa nieprzerwanie już od 7 lat. Prowadząc badanie satysfakcji klientów przez 365 dni w roku zapewniamy unikalne w Polsce analizy, pozwalające spojrzeć na jakość obsługi klienta w najbardziej pełny sposób. Co więcej, każdy klient może zasiąść w składzie kapituły decydującej o wyróżnieniu Gwiazd Jakości Obsługi w poszczególnych branżach i mieć realny wpływ na jakość obsługi w Polsce.


Wśród tegorocznych Gwiazd obecni są przedstawiciele wielu znanych marek, sieci sprzedaży, banków i stacji paliw.

W dniu Gali w Gazecie Wyborczej ukazał się dodatek specjalny prezentujący wyniki VII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi oraz wywiady z laureatami Gwiazd. Wielostronicowa publikacja opracowana została przez analityków Polskiego Programu Jakość Obsługi we współpracy z ekspertami SecretClient®, specjalizującymi się w badaniach Tajemniczy Klient.

W dodatku specjalnym zaprezentowane zostały najnowsze wyniki ogólnopolskiego badania jakości obsługi klienta, wzbogacone o artykuły ekspertów, m.in. z Uniwersytetu Ekonomicznego oraz inspirujące wywiady z przedstawicielami Gwiazd Jakości Obsługi, dzielącymi się innowacyjnymi pomysłami na jakość obsługi klienta oraz marketing relacji.

Dodatek zawiera również opinie konsumentów, którzy służą radą innym klientom oraz wskazują firmom kierunek, w którym powinny podążać by zwiększać poziom satysfakcji klienta. To właśnie konsumenci decydują o udziale firm w Programie zamieszczając swoje opinie na multiplatformie Programu: portalu www.jakoscobslugi.pl i bezpłatnej aplikacji Premia360 na smartfony.

Pobierz dodatek specjalny w PDF.

Współpraca SecretClient® z Polskim Programem Jakość Obsługi, sprzyja firmom które chcą nie tylko prowadzić badania marketingowe Mystery Shopping, ale w pełnym tego słowa znaczeniu optymalizować jakość obsługi klienta. Grupa VSC łącząc obie marki umożliwia pogłębianie wyników badań Tajemniczy Klient poprzez spojrzenie oczami realnych konsumentów.

Dzięki temu badanie satysfakcji klienta nie ogranicza się do standardów firmy, lecz otwiera na spostrzeżenia, uwagi i ciekawe pomysły jej klientów. Pomagają w tym także analizy NPS Pro, nie ograniczające się do badania rekomendacji wyłącznie obecnych klientów, ale rozszerzające badaną próbę o potencjalnych klientów, którzy nie skorzystali z oferty firmy, choć zamierzali to uczynić oraz byłych klientów.

Badania NPS Pro stają się możliwe dzięki dostępowi do społeczności konsumentów 42 tys. firm z 200 branż z 56 tys. miejscowości, obecnych na platformie www.jakoscobslugi.pl.