Mamy Diament Forbes 2014

Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy Diament Forbes.

Ta nagroda potwierdza wyniki jakie SecretClient® osiąga dla swoich Klientów w ramach Grupy VSC, specjalizując się w Mystery Shopping i badaniach satysfakcji klientów. Na podkreślenie zasługuje fakt iż Diament Forbesa odbieramy już po raz trzeci z rzędu. W ten sposób nasza kolekcja składająca się z Gazel Biznesu, Kamertonów Innowacyjności Rzeczpospolitej i dwóch otrzymanych w ubiegłych latach Diamentów miesięcznika Forbes, powiększyła się o Diament 2014!

Na przestrzeni 16 lat specjalizacji, biznesowa skuteczność stała się swoistym znakiem rozpoznawczym SecretClient® na rynku. Firmy, dla których Grupa VSC prowadzi badania jakości obsługi metodą Tajemniczy Klient wielokrotnie przekonały się, że nie muszą traktować badań SecretClient® w kategoriach kosztów, lecz jako inwestycję z szybkim zwrotem. Otrzymany Diament Forbesa jest dowodem na biznesową efektywność SecretClient® i potwierdza, że koncentracja Grupy VSC na tym co jest najważniejsze dla firm, czyli na wynikach ekonomicznych, zostaje doceniane także przez ekspertów i ekonomistów.

Otrzymany Diament Forbesa 2014 jest dla SecretClient® kolejnym powodem do dumy, jednak najcenniejsze są dla nas sukcesy jakie osiągamy każdego dnia dla naszych Klientów. Grupa VSC prowadzi badania marketingowe zorientowane na jakość obsługi klienta z różnych grup docelowych. Pomaga polskim i światowym markom, sieciom sklepów, bankom, stacjom paliw, firmom telekomunikacyjnym podnosić satysfakcję klientów, a wraz z nią wyniki i zyski.

Przyczyniają się do tego realizowane przez SecretClient® badania Mystery Shopping, pomagające optymalizować standardy obsługi i utrzymywać je w rozproszonych kanałach dystrybucji. Grupa VSC łączy także technikę Mystery Shopper z lojalnością i motywacją, m.in. poprzez programy partnerskie, lojalnościowe, konkursy w sieci sprzedaży, programy pracownicze i handlowe. Eksperci SecretClient® dzięki temu dbają o to aby motywacja przekładała się na najwyższe standardy obsługi i pro-aktywne postawy personelu. Badania Tajemniczy Klient mogą także wprost prowadzić do bardzo wyraźnych wzrostów sprzedaży, np. dzięki budowie sieci ambasadorów marki oraz konkursom premiującym rekomendacje i właściwe postawy sprzedawców.

Forbes przyznał Diamenty Forbesa po raz ósmy. Rokrocznie otrzymują je przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość w rankingu tzw. „szwajcarskim”, tj. łączącym technikę majątkową i dochodową, który uwzględnia zestawia wyniki EBIT i ROA, płynność finansową, wzrost wartości rynkowej, know-how oraz potencjał pracowników. Dziękujemy za nagrodę i dedykujemy ją wszystkim Klientom SecretClient® dla których prowadzimy badania Tajemniczy Klient, pomagamy wykorzystywać te audyty w systemach wynagrodzeń i programach motywacyjnych oraz realizujemy badania satysfakcji klientów.

Zapraszamy do współpracy, z diamentowym przełożeniem na wyniki! Więcej.