SecretClient® w mediach

Tajemniczy Klient przekłada się na wzrost sprzedaży.

Szacuje się, że zadowolony konsument rekomenduje firmę 3 osobom, a niezadowolony zniechęci 11. Badania Polskiego Programu Jakość Obsługi wskazują, aż 6 na 10 Polaków rezygnuje z zakupu przez złą obsługę. Audyty typu Tajemniczy Klient mogą przekładać się na wzrost sprzedaży, a sukces zależy od wyboru właściwej agencji badawczej. Czym się kierować? Odpowiadamy na łamach jednego z największych polskich dzienników.

Justyna
Zając

Grupa VSC


Badanie jakości obsługi przypomina profilaktyczne badania lekarskie.
Ma na celu monitoring „stanu zdrowia” sieci sprzedaży bądź obsługi i znajdowanie antidotum na anomalie i zagrożenia. Dlatego podobnie jak w przypadku lekarza, najlepiej zaufać tu ścisłej specjalizacji. W badaniach mystery shopping takim specjalistą od 16 lat jest SecretClient®. Ściśle specjalizujemy się w obszarze badań Tajemniczy Klient, zatrudniamy jednych z najlepszych i najbardziej doświadczonych w Polsce specjalistów tej dziedzinie. Dzięki temu stale pracujemy dla największych polskich i międzynarodowych marek, sieci sprzedaży oraz instytucji rządowych.

Zasięg – sieć 65.000 Tajemniczych Klientów z 6.000 miejscowości zapewnia Klientom VSC największy zasięg w Polsce, dotarcie do mniejszych lokalizacji oraz zmniejszenie kosztów dojazdów. Umożliwia także szybszą realizację badań oraz to, o czym niektórzy zapominają, czyli odpowiednią rotację audytorów po to, żeby nie byli rozpoznawani w badanych placówkach. SecretClient® to mystery shopping plus wartości dodane. Nasi eksperci nie tylko projektują badania jakości obsługi i koordynują ich właściwą realizację, ale także pomagają wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę.

Kompleksowość – SecretClient® to zespół ekspertów z dziedziny badań, psychologii i socjologii. Zapewnia doradztwo oraz autorski system raportowy dający dostęp on-line do wyników oraz zdjęć i nagrań. Dzięki temu firmy, dla których pracujemy, otrzymują właściwą szybkość reakcji i całościowe podejście do projektów. Dodatkowo współpraca z Polskim Programem Jakość Obsługi umożliwia naszym Klientom pogłębianie wyników badań poprzez analizy NPS, telefoniczne badania satysfakcji, ankiety internetowe oraz aplikację Premia360 na smartfony, która analizuje opinie konsumentów bezpośrednio w punktach sprzedaży.

Korzyści – w efekcie Klienci SecretClient® zyskują szerszą wiedzę niż w przypadku zwykłych badań mystery shopping oraz trafniejsze wnioski, które mogą szybciej wprowadzać w życie. Pomagamy optymalizować jakość obsługi klienta w każdym z możliwych obszarów marketingu relacji. Korzystają na tym także konsumenci, otrzymując lepszą jakość obsługi. W zamian rewanżują się firmom wzrostem zakupów, lojalnością, a także przyznając im Gwiazdy Jakości Obsługi.

Autor: Justyna Zając – Departament badań jakości obsługi SecretClient® / Grupa VSC