SecretClient® 100% skuteczny!

Gratulujemy Klientom i Partnerom SecretClient®

którzy wzięli udział w świątecznej akcji Grupy VSC. Wspólnie udało się nam osiągnąć 100% skuteczności! Państwa zaangażowanie w akcję i wykorzystanie personalizowanych kodów na naszej stronie www.zostanmikolajem.pl zaowocowało tym, że spełniliśmy marzenia wszystkich 76 dzieci z dwóch Domów Dziecka.

Razem z Wami odnosimy sukcesy i wspólnie możemy się nimi dzielić z osobami, do których los nie uśmiechnął się tak bardzo. W ramach CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu od lat prowadzimy z Klientami SecretClient® program spełniania marzeń dzieci z Domów Dziecka. Dostarczamy im prezenty i nadzieję na lepsze jutro. Życzymy udanej współpracy z SecretClient® w całym 2014 roku i wielu udanych badań Tajemniczy Klient!

Jak Klienci SecretClient® spełnili marzenia 76 dzieci?
Podobnie jak w ubiegłych latach zaczęliśmy od mystery shopping. Śnieżynki SecretClient® podjęły się zbadania marzeń wszystkich dzieci z Domu Dziecka w Domaszkowie i Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach. Poprzez naszą akcję docieramy do Domów Dziecka z mniejszych miejscowości, które nie mają wielu szans na pozyskanie sponsorów.

Naszym celem było przygotowanie najlepiej dobranych prezentów. Pomogły nam w tym Elfy z Krainy www.programylojalnosciowe.pl, z którymi współpracujemy w ramach Grupy VSC i które od 16 lat tworzą programy lojalnościowe oraz katalogi nagród.

W wyniku badania okazało się, że na liście dziecięcych marzeń pojawił się nie tylko modny sprzęt elektroniczny i zabawki, ale głównie całe mnóstwo osobistych upominków, m.in. spodnie, bluzy, buty, podkoszulki, kosmetyki i pościel. Analiza danych z badania dowiodła, że większość dzieci chciałoby otrzymać coś wyróżniającego, niepowtarzalnego, innego niż pozostałe dzieci.

Dzięki stworzonej liście marzeń, Klienci i Partnerzy SecretClient® mogli wejść na stworzoną przez nas stronę zostanmikolajem.pl i wpisując kody, które Grupa VSC rozesłała wraz ze świątecznymi życzeniami wskazać prezent. Następnie nasze Centrum Logistyki Nagród dostarczało personalizowane paczki do wskazanych Domów Dziecka. Polski Program Jakość Obsługi wsparł akcję poprzez badanie jakości obsługi i satysfakcji, które w 100% potwierdziło radość dzieci.

Warto łączyć badania z motywacją częściej – nie tylko od święta.
Świąteczna akcja, obejmująca Domy Dziecka to nie tylko przykład działań jakie Grupa VSC podejmuje w zakresie CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility). Stanowi ona także doskonały przykład na korzyści synergii, wynikającej z łączenia badań z działaniami motywacyjnymi. Grupa VSC przez cały rok łączy te obszary w ramach komplementarnej oferty, między innymi pomagając przekładać wyniki audytów SecretClient® na programy motywacyjne, systemy wynagrodzeń i programy partnerskie w kanałach dystrybucji. Również współpraca z Polskim Programem Jakość Obsługi zapewnia naszym Klientom wartości dodane, np. spojrzenie z dwóch stron poprzez łączenie audytów Tajemniczy Klient z badaniami opinii prawdziwych konsumentów, dostęp do wielomilionowej próby badawczej oraz benchmarking konkurencji na platformie jakoscobslugi.pl, analizującej opinie konsumentów z 200 branż.