Razem spełnijmy marzenia

Razem z Klientami SecretClient® przygotowaliśmy świąteczne paczki

dla dzieci z dwóch domów dziecka, położonych za górami i lasami, z dala od korporacyjnych Mikołajów i hojnych sponsorów. W ten sposób, razem z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi, Grupa VSC co roku dostarcza wiele świątecznej radości i mocy wrażeń osobom, które najbardziej tego potrzebują.

Wspólnie z Wami osiągamy sukcesy i razem możemy się nimi dzielić
Jak co roku, Śnieżynki SecretClient® dokładnie zbadały marzenia wszystkich dzieci z Domu Dziecka w Domaszkowie i Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach. Naszym celem było przygotowanie ściśle dopasowanych prezentów, a nie szablonowych paczek. Na siłę personalizacji zwróciły uwagę zaprzyjaźnione Elfy z Krainy Programów Lojalnościowych.

Jak Śnieżynki SecretClient® badały dziecięce marzenia…
Tego typu badania marketingowe nie należą do łatwych. Cel udało się osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu w badaniach Tajemniczy Klient, odpowiednim scenariuszom i zaufanej sieci Mystery Shopping. Teraz wystarczy, że Klienci VSC wybiorą prezenty na naszej świątecznej stronie zostanmikolajem.pl, a zaprzężone w 18 reniferów sanie z Centrum Logistyki Nagród VSC, dostarczą je do wskazanych dzieci. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Jak wspólnie możemy spełnić dziecięce marzenia?

> wejdź na naszą świąteczną stronę www.zostanmikolajem.pl,
> wpisz kod vouchera, otrzymanego od Grupy VSC wraz ze świąteczną kartką,
> wybierz prezent, który dostarczymy do wskazanego Domu Dziecka,

…zajmiemy się całą resztą!


Klienci i Partnerzy Grupy VSC nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w akcji świątecznej.

Grupa VSC zapewnia synergię nie tylko od święta!
Coroczna akcja świąteczna stanowi żywy dowód korzyści synergii usług, realizowanych w różnych obszarach marketingu relacji. Grupa VSC jako jedyna w Polsce łączy SecretClient®, czyli badania Tajemniczy Klient, programy lojalnościowe i badania satysfakcji klientów. Zapewnia w ten sposób swoim Klientom łączenie korzyści, np. programy motywacyjne dla personelu i pośredników oparte o badania jakości obsługi, ze skuteczniejszą komunikacją i profesjonalną analityką. Wsparcie raportów Tajemniczy Klient oraz systemu lojalnościowego zapewniamy poprzez własny Departament IT oraz współpracę ze specjalistycznymi partnerami. Np. system do obsługi akcji „Zostań Mikołajem” przygotowaliśmy razem z Pomocnikami Mikołaja z InTENSO, a badania satysfakcji klientów i dzieci przeprowadzi Polski Program Jakość Obsługi™.