Jak przewidzieć 2014

Badania marketingowe – na czym oprzeć strategię firmy?

W jaki sposób przewidzieć zachowania rynku i konsumentów? Jak wykorzystać to, czego nie wiedzą konkurenci? Właśnie teraz, w ostatnim kwartale roku prezesi, menedżerzy i specjaliści wielu firm zadają sobie takie i inne pytania. Czy da się zmniejszyć liczbę niewiadomych?

Im dalej w las, tym więcej drzew…
Jak sprawić, aby to przysłowie nie miało zastosowania przy planowaniu strategii? Najlepiej za punkt oparcia wybrać najsolidniejsze drzewo na polskim rynku. Grupa VSC wyrasta z solidnych korzeni 16 lat doświadczeń Vision SecretClient® i rozwinęła mocne gałęzie usług. Drzewo obecne jest także w naszym logo, a przeplatające się w nim kolorowe konary, symbolizują komplementarne usługi oraz synergię eksperckiej wiedzy i know-how. Warto z nich skorzystać.

Dlaczego badania jakości obsługi są dla Państwa firmy tak istotne?
W dzisiejszych czasach w walce o klienta coraz większe znaczenie ma nie tylko cena produktu, usługi, ale przede wszystkim jakość obsługi klienta. Badania satysfakcji klientów dowodzą, że aż 6/10 Polaków rezygnuje z zakupu przez złą obsługę, a 93% sprzedawców pracuje lepiej mając w perspektywie audyty typu Tajemniczy Klient. Świadome tych faktów firmy, w swoich strategiach nie zapominają o wadze badań mystery shopping oraz regularnie prowadzą badania satysfakcji klientów, szersze niż NPS. Wiedzą także, że tylko na takiej, solidnej podstawie można budować programy motywacyjne oraz systemy lojalnościowe. Wprowadzone badania marketingowe Tajemniczy Klient stanowią także doskonałą podstawę do budowy wizerunku marki. Pozwalają optymalizować standardy, podnieść jakość obsługi klienta i związać go na stałe z firmą.

Do Państwa dyspozycji 65 tys. par oczu i uszu
Grupa VSC oferuje swoim Klientom dostęp do własnej bazy przeszło 65.000 osób, biorących co miesiąc udział w badaniach Mystery Shopper. Tajemniczy klient posługuje się narzędziami przygotowanymi przez analityków, project managerów i koordynatorów. Mystery Shopper bazując na standardach obsługi klienta oraz doświadczeniu, jakie zapewnia Grupa VSC, dokonuje obiektywnej oceny pracy poszczególnych placówek. Tajemniczy klient bezpośrednio przyczynia się do rozwoju znanych marek, podnoszenia jakości obsługi oraz wzrostu satysfakcji klientów.

Grupa VSC to aż 16 lat solidnych doświadczeń
Łączy ze sobą badania Mystery Shopper, badania satysfakcji klienta oraz programy lojalnościowe. Oferuje swoim klientom pełen pakiet usług zaczynając od badania Tajemniczy Klient, a kończąc na przygotowaniu i wdrożeniu rozwiązań typu program lojalnościowy. Grupa VSC na przestrzeni lat wypracowała synergiczne rozwiązania pozwalające na stworzenie spójnego programu obejmującego badania jakości obsługi, systemy lojalnościowe oraz programy motywacyjne dla pracowników. Synergia know-how, wiedzy i komplementarnych usług co roku dostarcza naszym Klientom to najważniejsze: skuteczne strategie, które przekładają się na bardzo konkretne liczby i biznesowe wyniki. To na ich podstawie eksperci uznali, że Grupa VSC jest Gazelą Biznesu oraz Diamentem Forbes 2013. Skorzystaj z tego sukcesu!