Poszukujemy Tajemniczego Klienta

Sprawdź się w roli Tajemniczego Klienta!

Jako Mystery Shopper możesz wpłynąć na standardy jakości obsługi w Twojej okolicy oraz zdobyć doświadczenia i referencje, którymi możesz pochwalić się w swoim CV. Polski Program Jakość Obsługi, prowadzący od wielu lat badania marketingowe dowodzi, że 90% Polaków chce mieć wpływ na jakość obsługi klienta. Kupujący coraz częściej zwracają na nią uwagę. Czy Ty także?

Tajemniczy klient poszukiwany
Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z kobietami jak i mężczyznami z każdego miejsca na terenie kraju. W przeciwieństwie do wielu innych firm z powodzeniem przeprowadzamy badania marketingowe nawet w najbardziej odległych miejscach na terenie kraju jak np. Medyka, Osinów Dolny, Nowe Miasteczko czy Ustrzyki Dolne. Badania Mystery Shopping są przeznaczone dla osób w różnych grupach wiekowych od 18 do 75 lat. Zostań Tajemniczym Klientem SecretClient®

Do najważniejszych cech, jakimi powinien charakteryzować się pracownik na tym stanowisku należą:

1/ Sumienność i terminowość – badania Mystery Shopping to zajęcie dodatkowe, które nie koliduje ze stałą pracą, a nagrody pieniężne są zawsze wypłacane w terminie. Jednak Tajemniczy Klient należy pamiętać, że jego audyt wpływa na całe badanie marketingowe, stanowi część ważnego badania Mystery Shopping, które bezwzględnie musi zostać w całości przeprowadzone w ustalonym terminie.

2/ Obiektywizm – Audytor podczas badania nie może poddawać się emocjom, ponieważ w badaniach Mystery Shopping najważniejsze są obiektywne obserwacje, zgodne z celem badania. W ankiecie zwykle znajduje się miejsce na własne, subiektywne spostrzeżenia oraz sugestie, ale Tajemniczy Klient musi oddzielić je od obiektywnych faktów. Cenimy również zdolności aktorskie ale najważniejsze, aby Mystery Shopper zachowywał się w sposób naturalny dla danego typu klienta.

3/ Dobra pamięć – przygotowując się do badania Audytor zapoznaje się z materiałami szkoleniowymi, powinien opanować różne scenariusze, a podczas wizyty Mystery Shopper musi zapamiętać wiele różnych szczegółów i elementów badania. Następnie należy opisać je poprawną polszczyzną w jasny i niebudzący wątpliwości sposób w formularzu, dostępnym dla zalogowanych osób w internetowym systemie raportowym SecretClient®.

Jeżeli posiadasz te 3 cechy i znasz rolę Mystery Shopper w badaniach,
zostań Tajemniczym Klientem SecretClient®. Kliknij i zgłoś się już dziś!

Dlaczego my?
SecretClient® to zastrzeżona marka, pod którą Grupa VSC realizuje badania Mystery Shopping. Słynie z najwyższej rzetelności i terminowości wykonywania badań. Grupa VSC od 16 lat zajmuje się nie tylko takimi dziedzinami jak badanie satysfakcji klientów, badania marketingowe. Oferuje komplementarne usługi łączące marketing relacji, np. SecretClient® dostarcza wiedzy, która pozwala Grupie VSC projektować skuteczne programy lojalnościowe oraz systemy motywacyjne dla pośredników handlowych, personelu oraz konsumentów.