Więcej niż Cichy Klient

Cichy klient to również sposób na zdobycie klientów.

W obecnych czasach, ceny nie są jedynym kryterium wyboru przez konsumentów konkretnych marek. Coraz częściej wybierają oni sklepy i punkty usługowe, w których kładzie się nacisk na jakość obsługi klienta. Dlatego wiele firm rozwija badania marketingowe, które pomagają opracować optymalne standardy obsługi klienta i wprowadzać najskuteczniejsze programy lojalnościowe, zachęcające do skorzystania właśnie z ich oferty. Grupa VSC jest jedyną firmą na rynku, która łączy SecretClient® i programy lojalnościowe w formie komplementarnych usług, dostępnych w jednej organizacji. Korzyścią Klientów Grupy VSC są liczne wartości dodane, a także zaoszczędzony czas, wygoda współpracy ze specjalistyczną firmą i jej ekspertami oraz obniżenie kosztów działań, składających się na marketing relacji. Firma jest w stanie prowadzić nie tylko systematyczne badania satysfakcji klientów oraz audyty mystery shopping, ale także w oparciu o nie budować systemy lojalnościowe oraz wprowadzać skuteczne programy motywacyjne.

Kim jest Cichy klient?
Grupa VSC – wcześniej znana jako Vision SecretClient® prowadzi tysiące badań cichy klient, między innymi wizyty, zakupy kontrolowane, a także audyty kanałów komunikacji, np. telefonu, BOK, e-maili, stron internetowych, podczas których odbywa się badanie jakości obsługi klienta. Polegają one na skierowaniu audytora, zwanego także mystery shopper, do konkretnej lokalizacji, aby sprawdzić w jaki sposób badana placówka przestrzega przyjęte przez firmę standardy jakości obsługi. Badania Tajemniczy Klient mogą być przeprowadzone wyłącznie przez osoby, zakwalifikowane do ściśle określonego profilu klienta firmy, dla której prowadzone jest badanie mystery shopping. Grupa VSC w swojej ogólnopolskiej sieci posiada przeszło 65.000 audytorów, o zróżnicowanych profilach społeczno-demograficznych. Tak obszerna i prawdopodobnie największa w Polsce baza cichy klient umożliwia precyzyjne dopasowanie audytora do zapotrzebowania nawet najbardziej wyjątkowych branż i wymagań Klientów.

Grupa VSC oferuje komplementarne usługi,
obejmujące całościowy marketing relacji. Grupa VSC posiada w swojej ofercie nie tylko badania marketingowe, ale również systemy lojalnościowe, Polski Program Jakość Obsługi oraz aplikację Premia 360 na smartfony, umożliwiającą badanie satysfakcji klienta bezpośrednio w placówkach na terenie całej Polski. Warto szerzej spojrzeć na badania mystery shopping i wykorzystać je jako narzędzie budowy motywacji i lojalności.