SecretClient na smartfony

Ruszyła aplikacja mobilna do badania satysfakcji klientów,

która umożliwia badanie satysfakcji klientów bezpośrednio w punktach obsługi oraz pozwala monitorować jakość obsługi klienta w miejscach kluczowych dla wyników firmy. Aplikacja Premia360™ pozwala prowadzić badania marketingowe klientów w setkach tysięcy placówek z przeszło 200 branż w całym kraju, także w małych miejscowościach.

Pobierz nieodpłatnie aplikację
Premia360™ i przetestuj na smarfonie.

Aplikacja dostępna jest dla urządzeń działających w oparciu o platformy:

Android – do pobrania z Google Play

IOS – do pobrania z App Store.

 

Dlaczego Premia360™?

Nazwa Premia360™ oddaje charakter i innowacyjność aplikacji. Zastosowano w niej funkcję GPS i geolokalizacji, dzięki której aplikacja wskazuje sklepy, restauracje, banki, stacje paliw, itp. znajdujące się w okolicy użytkownika smartfonu. Rozglądając się dookoła 360 stopni klient nie tylko zdobywa szereg informacji na temat firm i placówek w okolicy, ale co więcej może je aktywnie oceniać. Badając jakość obsługi klienta zastosowano autorskie rozwiązanie – kółko oceny.

Obracając nim wskazuje poziom swojego zadowolenia w 5 obszarach związanych z jakością obsługi, pracą personelu i funkcjonowaniem placówki. Badanie satysfakcji klientów może zostać dokończone także po wyjściu z punktu obsługi. W aplikacji mobilnej Premia360™ Klient może w dowolnej chwili dokończyć proces oceny, jeśli np. w trakcie oceny dotarł do kasy i musiał skupić się na innych czynnościach.

Klienci mają wpływ na premie sprzedawców!

Badanie jakości obsługi klientów, prowadzone przez Polski Program Jakość Obsługi™ wskazuje, że 3 na 4 Polaków spotka się z podczas zakupów z sytuacjami, w których chciałoby podzielić się opinią z firmą, ale nie wiedzą jak to zrobić. Badania marketingowe dowodzą także, że aż 9 na 10 Polaków chciałoby mieć wpływ na wysokość premii, przyznawanych personelowi!

Nowa aplikacja pomaga szefom firm i kierownikom placówek oceniać pracę personelu. Opinie klientów mogą zostać uwzględnione w systemie wynagrodzeń, wspierając decyzję czy należy się premia? Użytkownik aplikacji Premia360™ ma możliwość gromadzenia w jednym miejscu danych na temat zgłoszonych przez siebie opinii, może aktualizować opinię na temat często odwiedzanych miejsc i buduje własny system lojalnościowy.

 

Twórcą innowacyjnej aplikacji jest Grupa VSC

Grupa VSC to nowa jakość, wykorzystująca 15 lat doświadczeń Vision SecretClient®, spółki specjalizującej się w badaniach Tajemniczy Klient. Aktywny udział w projektowaniu i wdrożeniu aplikacji ma zespół ekspertów, zajmujący się od lat badaniami mystery shopper. Jesteśmy dumni z tego, że marka SecretClient®, szczycąca się jednym z najdłuższych na polskim rynku doświadczeniem w mystery shopping, uczestniczy w tym innowacyjnym przedsięwzięciu.

 

Aplikacja a programy motywacyjne

Menedżerowie największych firm, którym prezentowaliśmy aplikację w fazie testów szybko odkrywali jej potencjał, dzieląc się pomysłami na jej wykorzystanie w marketingu relacji. Aplikacja stwarza firmom innowacyjne możliwości w zakresie wsparcia sprzedaży i lojalności. Dzięki niejprogram lojalnościowy nie wymaga tworzenia rozbudowanej infrastruktury. Smarfony będące już w posiadaniu kilkunastu milionów Polaków mogą zastąpić karty i czytniki kart lojalnościowych. Więcej na temat zastosowania Premii360 w systemie i programie lojalnościowym.