Nowa siedziba SecretClient

Grupa VSC – symbol sięgania wyżej,

Sky Tower -nowa siedziba Grupy VSC reprezentuje to, co dla nas najcenniejsze: otwartość, energię i potrzebę sięgania chmur. Wysokość 212 metrów oraz 51 pięter, zapewniają Sky Tower tytuł najwyższego budynku w Polsce, przed Warsaw Trade Tower (208 m) oraz Pałacem Kultury i Nauki (188 m bez iglicy). Ta prestiżowa lokalizacja stanowi symbol rozwoju Grupy VSC w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości usług marketingu relacji w Polsce > Więcej.

Nowa siedziba wzmocniła synergię Grupy VSC

Grupa VSC to nowa jakość, wykorzystująca 15 lat doświadczeń Vision SecretClient® i oferująca unikalną synergię. Łączymy specjalistyczne badania Mystery Shopping, innowacyjne programy lojalnościowe oraz Polski Program Jakość Obsługi, w grupę splatających się usług oraz korzyści. Z okien nowych biur Grupy VSC rozpościera się wspaniały widok na tętniącą życiem aglomerację, od wrocławskiego rynku, przez wieże katedr, nowy stadion i autostradową obwodnicę, po widoczne na horyzoncie Sudety. Wierzymy, że to połączenie nowoczesności z historią i technologii z naturą, będzie nas inspirowało do dalszego przełamywania schematów w marketingu relacji oraz oferowania naszym Klientom wyjątkowych wartości dodanych. > Więcej.

Pomagamy wyznaczać strategiczne kierunki

Kolejną cechą łączącą Sky Tower i Grupę VSC, jest wyznaczanie kierunków. Ten doskonale zlokalizowany w centrum miasta biurowiec, stał się najważniejszym drogowskazem. Nie sposób do niego nie trafić – wieża Sky Tower widoczna jest bowiem z odległości wielu kilometrów przed Wrocławiem. Ponadto Sky Tower został doskonale skomunikowany z lotniskiem, autostradą A4 i dworcem kolejowym. Podobny punkt orientacyjny w marketingu relacji wyznacza Grupa VSC. Przywiązujemy ogromną wagę do wpływu komunikacji na jakość obsługi, badania marketingowe, program lojalnościowy i pomagamy naszym Klientom – znanym polskim i światowym markom wytyczać najlepsze kierunki badań mystery shopper, satysfakcji klientów i lojalności.

Nowy wymiar możliwości dla naszych Klientów

Siedziba Grupy VSC wyznacza nowy wymiar komfortu naszych Klientów, Pracowników i Partnerów. Funkcjonalne biura i parkingi, galeria handlowa z centrum usługowo-rekreacyjnym – można tu łączyć pożyteczne z przyjemnym, wybrać się na zakupy, odwiedzić salony znanych projektantów mody, liczne restauracje, zrelaksować w kręgielni czy strefie SPA i fitness. Wyjątkowość nowej siedziby Grupy VSC podkreśla 4 metrowe, oryginalne dzieło jednego z największych artystów XX wieku – Salvadora Dali. Ważąca prawie półtorej tony rzeźba, pt. „Profil Czasu” została usytuowana przy wejściu do galerii. Zapraszamy do współpracy i wspólnego sięgania wyżej!