Nr 1 w Mystery Shopping

Grupa VSC – zdaniem ekspertów nr 1

SecretClient® jest nr 1 w branży badań. Miesięcznik Forbes przyznał nam w 2013r aż dwa Diamenty! Pierwszy Diament Forbes 2013 oznacza przynależność do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm w Polsce. Otrzymany w marcu e-Diament 2013 ma dla nas szczególny charakter, ponieważ zajęliśmy I miejsce za najlepszą firmową stronę internetową.

Jesteśmy dumni z faktu, że sposób w jaki komunikujemy się nie tylko z Klientami, dla których realizujemy badania marketingowe, techniką Mystery Shopping oraz badania satysfakcji, ale także z siecią Audytorów Tajemniczy Klient znalazł uznanie ekspertów Forbes oraz Onet Biznes.pl. Warto podkreślić, że wyniki te potwierdza także badanie satysfakcji klientów, które cyklicznie realizujemy analizując jakość obsługi klienta.

Kolejnym wyrazem uznania ekspertów jest tytuł Gazela Biznesu 2012, wręczony w lutym 2013 podczas Gali Pulsu Biznesu. Nad przebiegiem rankingu czuwała wywiadownia gospodarcza Coface Poland, zajmująca się analizą wiarygodności przedsiębiorstw oraz weryfikacją ich danych finansowych.

Ranking „Gazele Biznesu” prowadzony jest w wielu krajach przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz polskiego Pulsu Biznesu takie zestawienie opracowują także siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.

Dziękujemy za wszystkie wyróżnienia i obiecujemy, że każdy nasz Mystery Shopper będzie dynamiczny i zwinny jak gazela.