SecretClient w Dzień Dobry TVN

SecretClient gościem programu „Dzień Dobry TVN”

Jeden z najpopularniejszych polskich programów TV zainteresował się tematem Mystery Shopping i zaprosił nas nie tylko do pełnienia roli eksperta, ale także do wspólnego nakręcenia niesamowitego filmu akcji o kulisach pracy tajemniczych klientów. W roli głównej wystąpiła jedna z Tajnych Agentek SecretClient, która przeprowadziła autentyczne badanie jakości obsługi w sklepie RTV-AGD, restauracji oraz na stacji paliw.

James Bond w spódnicy…
Tajemnicza klientka SecretClient została „ubrana” w kilka miniaturowych kamer. Z ukrycia filmował ją dziennikarz TVN, a całość rejestrowała kolejna kamera ukryta w specjalnym samochodzie. Czy do akcji użyto także błękitnego śmigłowca? Tego nie wiemy, pewne jest jednak to, że relację z badań Mystery Shopping obejrzały miliony widzów.

Żywiołowa reakcja w studio TVN
Po filmie w studio TVN, z prowadzącymi program Magdaleną Mołek i Andrzejem Sołtysikiem dyskutowali Prezes Vision SecretClient, Mirosław Bartoń oraz Pani Rzecznik Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, która zaprezentowała zaskakujące stanowisko. Czy Rzecznik UOKiK jest przeciwnikiem badań, mających na celu poprawę jakości obsługi konsumentów? Czy uważa, że popularne na całym świecie badania marketingowe, realizowane techniką Mystery Shopping zagrażają konkurencji oraz są nieetyczne? Zobaczcie to sami…

 

Zobacz film.

Źródło: dziendobry.tvn.pl