TOP100 Jakości Obsługi

Jakość obsługi wspólnie z tygodnikiem Wprost

ogłosiliśmy TOP 100 Jakości Obsługi w Polsce 2012 roku. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, Prezesom i Menedżerom najprzyjaźniejszych firm, wręczyliśmy prestiżowe statuetki Godła JAKOŚĆ OBSŁUGI. Tego samego dnia, w tygodniku Wprost ukazał się specjalny dodatek prezentujący tegoroczne wyniki. Program Jakość Obsługi trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Codziennie przez 365 dni w roku konsumenci oceniają i porównują firmy, dostarczając im ciekawych pomysłów i sygnałów, także na temat konkurentów.

 


Raport o jakości obsługi w Polsce w 2012 roku

Laureaci rankingu TOP100 Polskiej Jakości Obsługi zaprezentowani zostali w specjalnym dodatku tygodnika Wprost. Wielostronicowa publikacja opracowana została przez redakcję Wprost, we współpracy z analitykami Programu Jakość Obsługi oraz ekspertami SecretClient, specjalizującymi się w badaniach mystery shopping.

W dodatku Wprost prezentujemy najnowsze wyniki ogólnopolskich badań, wzbogacone o artykuły ekspertów oraz inspirujące wywiady z przedstawicielami najprzyjaźniejszych firm, dzielącymi się innowacyjnymi pomysłami na jakość obsługi klienta oraz marketing relacji. Dodatek zawiera również opinie konsumentów – to oni jak co roku poprzez opinie zgłaszane za pomocą multiplatformy, złożonej z portalu www.jakoscobslugi.pl, facebooka oraz aplikacji mobilnych na smartfony i tablety zdecydowali, które firmy będą mogły posługiwać się prestiżowym Godłem JAKOŚĆ OBSŁUGI 2012.

Dodatek dostępny jest w całej Polsce z tygodnikiem Wprost. > Pobierz dodatek w PDF.