2000 powodów do dumy!

Nasz Klient – sieć Biedronka rośnie w siłę!

W poniedziałek 8 października 2012 Biedronka otworzyła 2000 sklep w Polsce! Tą sieć odwiedza rocznie prawie miliard klientów, w tym tajemniczy klienci SecretClient®. Jesteśmy dumni z tego, że od wielu lat mamy przyjemność prowadzić dla Jeronimo Martins Polska badania marketingowe mystery shopping, pomagając zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta.

Na otwarcie dwutysięcznej Biedronki przybyły tłumy. Ta zlokalizowana w Łodzi placówka, została zbudowana zgodnie z najnowszym standardem sieci. Sklep jest przejrzysty i wygodny dla klientów. Wyeksponowane są w nim artykuły świeże, co odzwierciedla dbałość o codzienną jakość i stałą dostępność najświeższych produktów w sieci. Przyjdź i przekonaj się sam!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Co to jest Tajemniczy klient

Mystery shopping to badania marketingowe które analizują jakość obsługi klienta poprzez wizyty w punktach sprzedaży lub innych miejscach obsługi klienta. Przeszkolony mystery shopper odwiedza wybrane placówki, realizując ściśle opracowane scenariusze. Przyjmuje ustalony profil klienta i odzwierciedla jego zachowania, zadając pytania i obserwując. Kompleksowe badania mystery shopping obejmują pełną analizę standardów jakość obsługi klienta, w tym kompetencję i wiedzę personelu, umiejętność rozpoznania potrzeb klienta i dopasowania do nich zarówno udzielanych przez sprzedawców porad jak i rekomendacji w zakresie wyboru produktów bądź usług firmy. Badanie tajemniczy klient poddaje także analizie sposób ekspozycji oferty i wygląd miejsca obsługi.

 

Ekspert radzi: jak badać jakość obsługi klienta zdalnie?

Tajemniczy klient może kontaktować się z badaną firmą korzystając z wszelkich funkcjonujących w niej kanałów komunikacji, a więc nie tylko telefonicznie ale również przy zastosowaniu nowoczesnych technologii do których zalicza się między innymi elektroniczna poczta e-mail oraz strony internetowe i inne serwisy i narzędzia on-line firmy. Przebieg wywiadów może być rejestrowany i dokumentowany, na przykład w sytuacji kiedy mystery shopper bada jakość kontaktu z firmową infolinią, której pracownicy zwykle mają świadomość, że taki rodzaj badania satysfakcji klientów może zostać w ich przypadku zastosowany między innymi w celu zbadania przyjazności kontaktu oraz umiejętności reagowania na potrzeby klienta.