Program motywacyjny w firmie

Wybierz z nami liderów jakości w Twojej firmie

Firmom które pragną podsumować osiągnięcia swoich pracowników i zespołów sprzedażowych oferujemy organizację wewnętrznych programów motywacyjnych, które mogą być adresowane nie tylko do personelu firmy ale także do pośredników, na przykład do sieci autoryzowanych partnerów handlowych. Wybierzmy razem liderów jakości obsługi klienta i wyróżnijmy ich wyjątkowym Godłem Jakości Obsługi. Dzięki synergii SecretClient z Programem Jakość Obsługi oferujemy przygotowanie unikalnej metodologii, łączącej technikę mystery shopping a więc wizyty bądź zdalne kontakty typu tajemniczy klient, z platformą opinii konsumentów jakoscobslugi.pl

Nasz dział kreacji przygotuje dla Państwa firmy indywidualne projekty certyfikatów lub statuetek Godła Jakość Obsługi, zawierających informację o pozycji w rankingu, nazwiska i nazwy zespołów odzwierciedlające strukturę firmy. Z naszych badań wynika, że tego typu wyróżnienie działa często silniej od premii finansowej! Pracownicy wyróżnieni godłem Jakość Obsługi silniej lepiej identyfikują się z firmą i jej standardami jakości obsługi klienta. Czują się współodpowiedzialni za postrzeganie firmy na rynku i stają się przyjaźniejsi dla klientów.

Wychodzimy z założenia, że tego typu wyróżnień nie warto chować w szufladach pracowników. Dlatego nie tylko projektujemy ale także produkujemy certyfikaty i statuetki , potwierdzające Państwa najwyższą jakość obsługi klienta w wymaganej liczbie egzemplarzy, np. w celu wyeksponowania ich w poszczególnych placówkach i oddziałach firmy.

Prestiżowy program motywacyjny w Twojej Firmie
Program podnosi poziom zmotywowania pracowników i pomaga kształtować właściwe postawy personelu dbającego o jakość obsługi klientów. SecretClient oferuje także system raportowy, który zarówno pozwala ma analizę wyników poszczególnych wizyt mystery shopping, jak i szeroką ocenę systemu jakości obsługi firmy w ujęciu całej sieci tajemniczy klient.

 

System badania i analizy jakości obsługi
System daje dostęp do raportów i wykresów na różnych poziomach uprawnień, innych dla centrali i top-menedżerów, innych dla regionów i oddziałów. Dzięki temu umożliwia dzielenie się wnioskami z badań na przykład z kierownikami placówek czy samymi sprzedawcami. W efekcie pozwala więc na aktywne wykorzystanie i wdrażanie wniosków w momencie, w którym badania marketingowe jeszcze trwają. Więcej

Dowiedz się więcej od konsultantów: uczestnictwo@jakoscobslugi.pl