Praca Tajemniczego Klienta – SecretClient

Jak wygląda praca w roli Tajemniczego Klienta?

Zasady
Mystery Shopper odwiedza wskazaną placówkę, sklep, bank, restaurację i realizuje ustalony scenariusz wizyty. Nawiązuje kontakt ze sprzedawcami, sprawdza ich przygotowanie i wiedzę, a także uprzejmość. Analizuje kompetencje i umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również wygląd placówki, dostępność materiałów informacyjnych i reklamowych i inne elementy wizualne. Często ocenie podlega również porządek i czystość. Audytor musi wykazać się dobrą spostrzegawczością i pamięcią, podczas badania nie wolno mu robić notatek w sposób który mógłby wzbudzić podejrzliwość personelu. Musi zachowywać się naturalnie i zgodnie ze scenariuszem. Po wizycie Mystery Shopper dostarcza raport drogą elektroniczną w postaci ankiety, w której dokonuje oceny jakości obsługi na odpowiedniej skali, uzasadniając to własnymi komentarzami.

Ilość zleceń
Udział w badaniach Tajemniczego Klienta jest zajęciem dorywczym, a ilość badań zależy głównie od miejsca zamieszkania oraz jakości wypełnianych ankiet. Im lepiej spiszesz się w roli Tajemniczego Klienta, tym do większej liczby kolejnych badań Cię zaprosimy. Z pewnością jest to także bardzo ciekawe doświadczenie dla każdej osoby, której zależy na poprawie jakości obsługi w swojej okolicy.

Ile można zarobić w roli Tajemniczego Klienta?
Informacje na temat aktualnych badań oraz zasad nagradzania Mystery Shopper otrzymuje drogą mailową lub telefoniczną. Kwota uzależniona jest od poziomu skomplikowania i czasochłonności audytu.

Zobacz także:
:: Kim jest Tajemniczy Klient i co jest potrzebne, aby nim zostać?
:: Jak zostać Tajemniczym Klientem?

Więcej szczegółów dotyczących współpracy znajduje się w zakładce „Zasady współpracy”, dostępnej po zarejestrowaniu się na stronie: www.audyty.secretclient.com