Rodzaje badań /

Badania procesu i jakości obsługi klienta


Audyty jakości obsługi klientów

Nie ulega wątpliwości fakt, że najlepszym sposobem na sprawdzenie jakości obsługi klienta w firmie jest zaangażowanie zewnętrznych audytorów. Jeszcze lepiej, kiedy audyty planują i koordynują eksperci z wieloletnim, specjalistycznym doświadczeniem. W Mystery Shopping takim ekspertem jest Grupa VSC. Realizujemy audyty pod własną marką SecretClient®, która dla naszych Klientów oznacza szerszy zakres i więcej korzyści niż zwykły Mystery Shopping.

Spójrz obiektywnie
Badania marketingowe Tajemniczy Klient dostarczają obiektywnych danych, ponieważ Mystery Shopper nie interpretuje wyników, lecz stwierdza fakty i opisuje zdarzenia. Wnioskami zajmują się analitycy SecretClient® opierając się na celach i zakresie badania oraz wieloletnim doświadczeniu i praktyce. Wyniki audytów dostępne są dla firmy na bieżąco w systemie online, a po zakończeniu badania sporządzany jest raport podsumowujący, który zawiera szczegółową analizę oraz wskazanie obszarów wymagających poprawy.

Zdobądź Godło Dbamy o Jakość Obsługi
Firmy, które zakończą audyt pozytywnym wynikiem mogą zostać dodatkowo objęte programem certyfikacji Godła DBAMY O JAKOŚĆ OBSŁUGI. Godło wyróżnia firmę na tle konkurentów, zwiększa motywację personelu i stymuluje pozytywne postawy osób zaangażowanych w obsługę klientów Czytaj więcej...

Atuty naszej oferty:

Specjalizacja Mystery Shopper tajemniczy klient Informatyczny system raportowy www.jakoscobslugi.pl

17 lat
specjalizacji
w Polsce.

Sprawdzone, gotowe
narzędzia.

Własna
sieć 65.000
audytorów.

System
raportowy
on-line.

Synergia
z Programem
Jakość Obsługi.

 


Aby uzyskać pełny obraz...
W celu kompleksowej analizy jakości obsługi w Państwa firmie, rekomendujemy połączenie badania jakościowego Mystery Shopping z badaniem kanałów komunikacji. Oferujemy także benchmarking konkurencji, poszerzenie wyników o analizę opinii konsumentów oraz możliwość nawiązania z nimi dialogu.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Co możemy dla Ciebie zbadać i usprawnić?
Zamów ofertę, prezentację, skorzystaj z 18 lat doświadczeń.

Dowiedz się więcej od naszych Project Managerów:
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 22
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 26
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 31
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 37

BADANIA: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / JAKOŚĆ OBSŁUGI: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Copyright © 2014 - Grupa VSC / SecretClient®