Rodzaje badań /

Sprawdzamy proces obsługi klienta

 


Audyty jakości obsługi

Najlepszym sposobem na sprawdzenie procesu obsługi klienta w firmie jest zaangażowanie zewnętrznych ekspertów. Realizujemy audyty unikalną, specjalnie opracowaną metodą SecretClient® opierającą się na metodologii Mystery Shopper.


Spójrz obiektywnie

Po zakończeniu badania sporządzany jest raport podsumowujący, zawierający szczegółową analizę wyników w szczególności ze wskazaniem obszarów wymagających poprawy. Wyniki dostępne są już w trakcie trwania badania za pośrednictwem systemu on-line.


Zdobądź Godło Dbamy o Jakość Obsługi

Firmy, które zakończą audyt pozytywnym wynikiem zostają wyróżnione specjalnym Godłem DBAMY O JAKOŚĆ OBSŁUGI. Godło zwiększa motywację personelu i stymuluje pozytywne postawy osób zaangażowanych w obsługę klientów > więcej.


Atuty naszej oferty:

Specjalizacja Narzędzia badawcze Mystery Shopper tajemniczy klient Informatyczny system raportowy www.jakoscobslugi.pl

16 lat
specjalizacji
w Polsce.

Sprawdzone, gotowe
narzędzia.

Własna
sieć
audytorów.

System
raportowy
on-line.

Synergia
z Programem
Jakość Obsługi.

 

Aby uzyskać pełny obraz...

W celu kompleksowej analizy jakości obsługi w Państwa firmie, rekomendujemy połączenie badania jakościowego Mystery Shopping z badaniem kanałów komunikacji SecretContact. Oferujemy także benchmarking konkurencji, poszerzenie wyników o analizę opinii konsumentów oraz możliwość nawiązania z nimi dialogu.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dowiedz się więcej od naszych konsultantów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Copyright © 2014 - Grupa VSC / SecretClient®